| shad00w a întrebat:

Ce este T/A? Am vazut mai multi care scriu chestii de genul "Suntem in T/A "?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

T/A= categoria Trivia/Amuzante

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bun venit printre noi duda!

| NOBODY a răspuns:

Doooda,nu am auzit de t/a

| Sconcsiş a răspuns:

Trîvia/Hamuzante

| NoChanceForUs a răspuns:

T/A= Tipati/Alergati si Tampiti/Analfabeti si Taci/Arde-te.Si Tembelizor/Audioteca.Plus Tocanita/Ardei

| NoChanceForUs a răspuns:

Cu placere mai.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BastetReloaded a răspuns:

Locu' unde se strang scursurile societatii.whistling

| shad00w explică:

I'm so dumb
merci
hee hee

| shad00w explică:

Ahm.Nu cred ca ma refeream la tine @NoChanceForUs
Ma refeream celui/celei care a dat raspunsul castigator [@IrisSa]

| shad00w explică:

Clannad, nu cred ca este corect sa insulti un utilizator care nu a intrat de 3 luni pe TPU si nu este la curent cu "noile prescurtari" de pe aici happy Oricum...