| Michaela89 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi banii? Funda pentru cel mai tare raspuns.

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Banii sut niste hartii! Oricati ai avea tot nu te vor face fericit in viata!
Majoritatea oamenilor ii pretuiesc foarte mult(cea ce eu nu inteleg de ce).Pur si simplu bani sunt fara valoare pentru mine!

18 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

@Mastodont de fapt:
Bani=distracție=fericire=femei=...

| Musique a răspuns:

Un stupid in plus yawn

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Un element fundamental in viata omului, o motivatie.Ptr. ca,daca n-ar exista banii,lumea n-ar mai muncii,calculatoarele n-ar mai fi probabil,inventate,iar noi n-am mai sta toata ziua pe TPU, ci intinsi probabil pe iarba la soare, scarpinandu-ne in...cap

| PastilăBă a răspuns:

Bani=Sex

| Pisicuța a răspuns:

Păăi sunt ăă...hârtii cu niște oameni de care pe noi ne doare-n cot și cu o valoare materialistă mare.
Deci.banii înseamnă pentru materialiști fericirea big grin.

| EVERYBODY a răspuns:

Chestiile de sub saldeaua lu' bunicu'...

| bombănucleară a răspuns:

Ochiul dracului.

| Loveis4free a răspuns:

Bani=cheltuieli=haine=machiaj=bijuteri=manichiura=salon=pedichiura=mita la profi=pantofi=fericire la maxim

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nişte hârtii.

| Neah a răspuns:

Muncaa...
Pentru unii :\

| alice_8629 a răspuns:

Hartie igienica

| MoatZa a răspuns:

Idem Loveis4free love strucklove struck

| Michaela89 explică:

Pentru mine banii inseamna aproape tot,dar nu numai ei sunt importanti, ci si dragostea, familia etc.Mi-a placut raspunsul Ralucai si de asta i-am dat funda.

| Neculae a răspuns:

Bani nu inseamna nimic pentru mine eu am milioane si nu fac nimic cu ei

Răspuns utilizator avertizat
| c0ol a răspuns:

Bani = dusmani

| Piticc a răspuns:

Banii înseamnă fericire.Banii mă pot scutii de învățat pentru. că-i mituiesc pe profi. Banii îmi fac o nouă zi de shopping. Banii sunt cei mai buni prieteni ai mei. Banii mă pot face cea ce nu sunt. Banii sunt niște hârțoage cu niște fraieri pe ei. Banii sunt pentru ai numara. Banii îmi plătesc cheltuielile. Cam atât. fainlaughing). pentru. tine ce sunt banii:d?