| Lullly a întrebat:

Ce intamplari haioase sau penibile ati mai avut in ultimul timp?laughing

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Nu stiu de ce dar cateodata incep sa rad de unul singur si o tin asa juma de ora.Ma uit la un surub sau la un caine si incep sa rad pana nu mai pot.Nici apa nu mai pot sa beau ca incep sa rad si o scuip.

8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai cand a tusit aia de franceza in ora am zis T. B. C ( nu mi-a scazut nota la purtare da m-a batut (( in gluma)) am cazut in bot in noroi azi a ras toata scoala de mine

| JustMeBăi a răspuns:

@ExpertFunny

Te rog sa stergi "SustineCampaniaTPUrevive". Campania se desfiinteaza.

| Pisicuța a răspuns:

In ultimul a timp, paai, am cam cazut pe scari la scoala[in fund si am luat fiecare treapta la rand pana jos], am cazut in zapada si ambi caini s-au pus pe mine[ce putere aveau frate], am adormit pe tastatura si eram pe mess si am scris tot felul de lucururi tampite, m-am dat cu scaunu in spate si m-am intins in aer si m-am si dat cu bothu de parchet.

| Mystyk a răspuns:

Am flecmat pe un parbriz si n-am vazut ca e omu in masina si mo luat la fugarit. l-am alergat vreo 3 turi de bloc laughing

| Marry:X a răspuns:

Buna.Chiar,in vacanta am trecut printr-un eveniment trist, dar amuzant in acelasi timp.Eram in vacanta la munte si coboram din varful partiei cu o viteza foarte mare.La un moment dat, am cazut si m-am lovit foarte tare la cap, ma rog am lesinat. A venit salvamontul si au inceput sa-mi puna diverse intrebari. Faceau" Ce zi e azi?" si eu, ferm convinsa:''Luni!", da era sambatalaughing. Sau:" cand ai venit la munte?", eu:'' pai nu stiu, nu-mi amintesc, da in week-end".laughing. Ma rog, alte intampalri de genul au fost cand m-am dus cu cu saniuta, iar in fata cabanei, m-am intins in toata splendoarea.Sau am prins viteza tot cu saniuta si am sarit intr-o prapastie si alte intamplari in genul. Sper ca te-am bine dispus macar putin.

| RB26DETT a răspuns:

Unu la mana: azi la scoala m-am trezit cu fundu in noroi in timp ce ma duceam pe terenul scolii, eram cu sania si mi-am legat de sania mea inca vreo 6 sanii si eu eram primul si la jumatea partiei ce sa vezi? un caine ciobanesc si eu vrrrrrrr in sunt cu totii ultimul s-a desprins da a ajuns in celalalt sunt, bine doi la mana cand eram la scoala unu din clasa a inceput sa ragaie cam cat un adult in timpul orei si eu am ras de nu putea profa sa ma opreasca din ras
si in final mergeam acasa cand un om ma striga pe nume, era noapte si eu am inceput sa fug, si el dupa mine si cand a ajuns aproape e mine eu cu telefonul in mana stooooop sun la politieee da de unde ca era vecinu meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire, nici1.

Da' chiar, mă mir...nu am căzut deloc iarna asta thinking

| ixbree a răspuns:

Am eu una, insa nu atat de recenta. Vara trecuta am mers, alaturi de prietena mea, la munte, la casa bunicilor mei de acolo. Aveam cativa vecini, printre care si un baiat a carui mama nu avea un deget. Prietena mea observase, ca de obicei, eu nu... Asa ca, hotarata sa imi arate si mie degetul cu pricina, hotaraste sa facem un cod. Codul era "Ai un fluture pe spate". Cand il auzeam, eu trebuia sa ma uit instantaneu la degetul femeii. Problema a fost ca nu am apucat sa punem in practica acest cod decat dupa cateva zile, iar eu nici ca-mi mai aminteam planul... Astfel, vorbind noi intr-o zi cu femeia:
Prietena mea: Hei, ai un fluture pe spate!
Eu(privind confuza... era noapte. ce fluturi visa?!)
Ea(insistand): Ai un FLUTURE... pe SPAATEEE!
Eu: Da-l jos, da-l jos! (sarind de colo colo)
Ea: -____- (ridicand degetul artator in sus- degetul care ii lipsea femeii) Ai un fluture. Pe spateeeeee...
Eu (pricepand intr-un final): Aaaaaahaaa... Mersiii!
[rasete susotite]