| GabiGabrielle a întrebat:

Ce intamplari haioase ati avut parte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multehee hee Din fericire, am multi " prieteni " care ma inveselesc si niste profesori trazniti big grin.
1.Astazi, la ora de dirigentie, diriginta insista sa scriem o pagina.Noi am spus ca deja am scris-o.Nu ne-a crezut si a spus asa :"Daca voi ati scris, eu mananc foaia". I-am aratat ca am scris si diriginta a inceput sa rupa foaia, sa o bage in gura si sa o mestece. rolling on the floor
2.La ora de religie, profesorul a calcat de 2 ori in galeata cu apa. [Era plina]
3.La ora de engleza, profesoara a cazut de pe podium.[La inceput ne-am speriat, dar apoi s-a rusinat si s-a ridicat. Mi s-a parut amuzant laughing rolling on the floor ]
4.La ora de istorie, profesoarei ii suna telefonul:
-Profesoara : Da, sunt la ora. CE?
-[Se aude cineva vorbind]
-Profesoara : SE ARDE CIORBA!
[De 2 ori s-a intamplat]

2 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Hai sa-ti spun una penibila dar si funny rau de tot.
Ultima ora aveam dirigentie, si nu am mai facut-o ca nu era diriga in liceu, asa ca am plecat. Ehh si am vorbit eu cu prietenii din clasa si ne-am hotarat sa merge intr-un loc sa bem ceva, in loc sa umblam de nebuni pe strada [nimeni nu vroia sa mearga acasabig grin]. Eh si cum am plecat noi de la liceu, ce imi vine mie sa incep sa tip, asa de aiurea, parca zici ca eram dusa cu plutalaughinglaughing, dadeam din picioare, din maini, cand deodata ma striga un prieten. ma intorc el imi facea semne sa ma uit inainte ca imi zice dupa, eu mai duda nu intelegeam, cand deodata nu mai simt nimic sub picioare si cad intr-o groapa[nu era adanca, dar destul ca sa cad]. Toti au inceput sa rada[logicbig grin]. M-am ridicat de acolo si am inceput sa injur groapa si sa dau vina pe ea ca eu am cazut, cand deodata trece profesorul de fizica, cu geamu lasat si se uita ciudat la mine. Eu "nebuna" si plina de nervi, ii scot limba si ii zic "ce te uiti mei"...ca apoi toti sa inceapa iar sa rada si la sfarsit sa-mi dau seama ca de fapt era profesorul de fizica. Parca nu era de ajuns cele intamplate. Ajungem la locul propus [locul in care mergem mereu, deja suntem ca acasa acolosmug], ma dezbrac de geaca, imi las geanta, si ma duc sa-mi comand ceva, cand sa ma intorc calc pe siret si deodata ma intind ca o broasca pe joslaughing, si nu era deloc gol localul ala, toti erau pe burta nu mai puteau de ras, eu mititica ce era sa fac, am inceput si eu sa rad, ca doar nu puteam sa plang acum.
Ehhh sunt mai multe intamplari de genu, dar e tare muult de scris. Oricum sper ca va amuzat si pe voi cum i-a apuzat pe prietenii meibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi nu prea am fost asa de bine dispusa, am avut o stare linistitoare, foarte calma si nimic nu m-a suparat, amuzat happy.
In general, sunt mii de intamplari care mi le amintesc si acum cu drag happy