| anonim_4396 a întrebat:

Ce-mi faceti cadou de Mos Nicolaie? ce vreti sa va fac cadou? cereti-mi si va voi trimite (cantece, filme, desene animate, benzi animate, jocuri )

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Si la oamenii saraci ce le dam?

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu cred c-ai vrea sa stii ce-mi doresc cadou de la tine.

| Flav a răspuns:

@alllinna- as dori niste benzi animate cu tine, pentru inceput. Ca de Mos Craciun o sa am alte pretentii.
In schimb, o sa pun o vorba buna Ralucai sa te faca experta. Misto cadoul, nu?batting eyelashes

| Leea1234 a răspuns:

Stii ce as vrea eu de la MOS NICOLAE...noul cd cu LAURA STOICA, cel pe care l-a scos fratele ei in memoria acesteia!
iar pentru tine, pai tu cere si ti se va da...asa in limita posibilitatilor!
acum serios, chiar imi doresc cd-ul ala... dar acum imi este imposibil sa-l obtin!

| Bacemi a răspuns:

Alinna cadou de Mos Nicolae iti dau toata iubirea mea sincera si un pupic pe frunte. Mie poti sa imi dai orice vrei tu. Poti incerca sa iti dai seama ce prefer daca vrei sa citesti cateva postari de-ale mele. La mine mai mare imporanta au cadourile sentimentale si nu cele materiale.

| JeSa a răspuns:

Buna!, sanatate si ganduri bune(calde)!, Numai binewinking Jessy!

nony
| nony a răspuns:

Iti dau un sfat bun (cadou) si vreau sa primesc sanatate (dar nu poti) asa ca-l lasam pe Mos Craciun sa-si faca treabahee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna alllinna, si bine ai revenit happy...eu mi-as dori, daca este posibil, desenul animat "Pisicutele aristocrate", dar sa pot sa il si descarc pe cd (free) happy...si nu este pentru mine, ci pentru piticuta mea (fiica mea) happyhappy. Ar fi minunat daca ai putea sa imi faci acest cadou happy day dreaming
Eu incerc de ft mult timp sa il gasesc sad.
Tu ce iti doresti? happy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@alllinna nu merge sad. si nu stiu care este site-ul sad. imi poti spune te rog care este site-ul?

| andreutz a răspuns:

1 nu vreau decat sa ninga si in afurisitul asta de Pitesti... 2 iti fac drept cadou orice vrei... cere si ti se va da happy

| AldanaBlue a răspuns:

Eram intr-o pasa mai proasta, nu trebuia sa scriu. Stiu ca ai vrut sa fi draguta. Sry

| mariobros a răspuns:

Cadoul meu pentru tine, o intrevedere; pentru mine, Tom si Jerry, de Fred Quimby.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Port 45, sper sa incapi la mine in gheata, nu-ti trebuie haine ca sunt ghete imblanitebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi toata dragostea mea si inca pe atata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi toata dragostea mea si inca pe atata.
@flav exprimeaza-te sa auda si Mosul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alllinna-ma poti ajuta cu o craciunitabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci
@AldanaBlue : nu pot oferi decat virtual, cand am sa-mi pot permite si altfel, o sa o fac.
@sharky credeam ca vrei sa ma ai pe langa tine nu in ghete :))
@flav: cere si este posibil sa fi refuzat, oricum este un gest flumos sa-mi faci curte, chiar si numai daca te interesez pe portiuni :)) benzi desenate cu mine cand o sa am timp, adica niciodata, expert nu, pentru ca n-am timpul necesar sa va pastoresc iar in absenta nu mi se pare corect.
@mariobros
http://www3.adservenow.com/ringtonematcher/geonotsupported_step2.php
@andrutza albumul se numeste "vino" nu a fost vandut de nci o casa de productie, asta am gasit pe net.
@nony lipseste sfatul ala.
@criticul, acum ca esti expert poti avea majoritatea craciunitelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana ti-am scris in privat.