| RockaruL a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu? http://justblackdream.blogspot.com/

Intrebare adresata mai ales rockerilor.Sunt subiecte despre muzica rock si multe altele.Sa imi spuneti daca aveti idei cu ce as mai putea posta!

14 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Drăguţz blog dar nu ascult rock deci nu mă pot pronunţa...succes înaintebig grin

| PinguinuL a răspuns:

@cretaker, smoking, smoking weed!

| Fragile a răspuns:

Blogul e destul de reuşit, dar n-ai postat întrebarea la categoria potrivită...

| Cretaker a răspuns:

Acest blog este perfect pentru rockeri adevarati ca mine insumi.

| ViezurE a răspuns:

Bă e bun.

| RockaruL explică:

@NeverAlone nu am zis ca e doar pentru rockeri.Am spus ca e pentru toti dar sunt mai mult subiecte care i-ar interesa pe rockeriwinking

| RockaruL explică:

OMG! OMG!@Cretaker a raspuns la intrebarea mea! OMG! OMG! Nu imi vine sa cred! OMG! OMFG!¡!¡¤¤¤
*cocalar mode of*
Aha...

| Șâret a răspuns:

Felicitări, e bun.
P.S. sunt one wild night

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Tareee! smug

| NeverAlone a răspuns:

Misto blogul.
Dar nu incepe si tu ca Lullikrieangel [scuze daca n`am scris corect] cu "pentru rockeri"

| Usturoi a răspuns:

Papa Roach rules! ai uitat de Escape the fate, Black Veil Bridges...\m/

| Carnatel a răspuns:

Ti-am mai spus esti un geniu sadic!

| Wladutz a răspuns:

Foarte tare frate.Si ultimul articol din blog este adevarat, cel cu batranii.De exemplu.
Bunica-mea ma tot bate la cap sa invat muzica poponara ăăă pardon populara si tot ma enerveaza si i-am zis ca mie imi place rockul nu populara si dupa aia povesti gen ca noi ne mandrim cu populara nu stiu unde si nu stiu cum.Frate da ma enerveaza.

| Anananaaaa a răspuns:

Super blugu'