| SweetGirl88 a întrebat:

Ce se intampla daca stranuti cu ochii deschisi?

Răspuns Câştigător
| HouseHouse a răspuns:

Multi spun ca iti sar ochii din orbite, normal nu e adevarat faza este ca nu a incercat nimeni...dc? nu se poate pentru ca u ai un instinct iar acel instict se activeaza in acel moment e chiar atunci cand spre ochiul tau se indeapta o bucativa de var iar el se inchide automat(autoaparearelaughing(

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îți explodează creierul.

| GroparuVesel a răspuns (pentru Musique):

Condiția e să abiă asa ceva.Gropar trol feis.

| Rockart a răspuns:

Este imposibil.

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru Rockart):

Reflexul nu te lasa sa te impotrivesti cand stranuti.stiai ca stranutul ajunge si la 160 km pe ora?

| robijam a răspuns:

Spargi peretele cu ochii. Asa tare sar din orbite.

| Ashadow a răspuns:

Observi cum iti zboara mucii in zare...

| W3R4 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți se lipesc mucii de cornee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observi cu exactitate cum mucii se depărtează de tine, plecând foarte limpezi şi determinaţi către monitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te transformi intr-un maidanez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morii!
Si groparu ' ala iti sapa groapa da ' poate groparii nu - s acasa!
Baby Baby Baby Ohhh

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Alta intrebare foarteeee proasta, sincer :)) De ce nu cauti pe google intrebarile de genu? :) Sau nu ai habar de engleza?:P Uita-te aici la ce NU SE INTAMPLA http://www.youtube.com/watch?v=6D5fJYHbK7k.Iar cei care spun ca-ti ies ochii sau ca e imposibil sunt dobitoci. Sper ca ti-ai dat si tu seama si nu ai luat nici 1 sec in serios ce-o spus...

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Tu de unde stii? eu am cautat si mam documentat din carti asa ca tongue

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

Nu ma intereseaza unde si ce ai citit.Nu se poate. Ochi is tinut din multiple parit de msuchi.Nu cedeaza muschii aia ca sa-ti iasa ochii.Plus am pus video, unde stranuta cu ei deschisi.Fa si tu la fel si sigur no sa-ti iasa tongue

| mola a răspuns:

Nimic thinking

| 00AName00 a răspuns:

Mori.

| facepalmlol a răspuns:

Iti iese mucusul pe urechi.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Iti sar ochii din orbite. vorbesc serios!

| SilentSuicide a răspuns:

Iti iasa creierul pe nas laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnneHere a răspuns:

Iti ies ochii din gavana rolling on the floor!