| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult si mai mult la o gaina? tartita, organele aripile pulpele? ca eu pentru piept dau pulpele deoparte. voi?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Asa fac mai toti barbatii rolling on the floor
Unde mai pui ca si mie imi place tot pieptulwinking, dar sa fie de cocos laughing

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tartita...si, al naibii pui, n-are decat una!

| Leea1234 a răspuns:

Ficatul! si daca mai pun si niste ciuperci... te lingi pe degete!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mi se pare corect, nimic nu se compara cu... ce iti place tie...

| SweetCandy a răspuns:

Fulgiirolling on the floor

| sorin a răspuns:

Ceafa de pui e bestiala)) dar daca nu ai mentionat asta aleg aripile ***

| mircea a răspuns:

Vezi sa nu te lovesti de cosul pieptului. Lasa urme in barba si vezi ca esti cam al 385730982485741149538473737254524374 individ care descopera gaina.

| cLaudYu a răspuns:

Si mie imi place pieptulhee hee dar dupa ce mananc pieptul e bine venita si o pulpahappy

| afrodita17 a răspuns:

Si te saturi numai cu pieptul?laughing
inseamna ca mananci putin...laughing

| timbucadrian a răspuns:

Cel mai mult si mai mult imi place la o gaina cind fuge cu capu taiat

| tania13 a răspuns:

Fiecare are gustul lui de mancare la uni le plac peptu dar la alti alceva de exemplu mie nu imi place pieptul dar pot sa mananc 3 pulpe o data la masa(nu sunt grasa dar imi plac fff mult mai ales pe gratar).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing tu la gaina te referi, pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La gaina mea pe care am crescut-o da, dar la giste, hai zi...la giste ce le faci?