| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ce vicii aveti? Eu injur cateodata happy. dac asta se poate numi viciu

8 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Da si eu injur uneori pentru ca al meu calculator e mai vechi si se blocheaza repede.Sau uneori ma mai arzbun pe o unghie si incep sa o rod. Dar oricum nu pot trai fara calculator.:X

De asemeni, sunt MANIACA dupa DULCE! Nu pot trai fara ceva bun si dulce! Deabea pot rezista o zi!laughing Miamii, asta da viciu.

Sau cand ma enervez incep sa merg in cerc si sa vorbesc tare cuiva despre ce mi se intampla! Ahh...

Cam atat... funda, te rog?

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da injur...
zic cu dreacu cateodata
ma inervez fr repeedeee
si viciu : calculatorul...

| JustMelavJustMe a răspuns:

Iha pai ma enervez si mie teama de ce cred altii despre mine ~ loll ca nu vreau si posez in fata"careianu'i pasa" da' soarta ca na ca-mi mai pasa si mie!

| Deni7 a răspuns:

Imi rod unghiile...si creeaza dependenta!

| Acvila a răspuns:

Fumez...asta da viciustraight face

| Cumica a răspuns:

Imi rod unghiile blushing

| Ramo024 a răspuns:

Eu amestec cafeaua cu mana dreapta. Un om normal foloseste pentru asta lingurita.

| smartalogu a răspuns:

Calculatorul (stau 12 ore la calc pe zi) si gioco di mano.