| Angelofdarkness862 a întrebat:

Cine stie un truc cu carti tare? funda!

Răspuns Câştigător
| 84738493 a răspuns:

Deci! Iei un pachet de carti,pui pe cineva sa le amestece cat de bine vrea si apoi sa-ti arate ultima carte,tu ceri sa-ti dea cartea pe care ai vazut-o de la inceputul pachetului, apoi pe cea care ai primit-o de la inceputul pachetului o ceri de unde crede cel cere a amestecat cartile ca e mijlocul, apoi o ceri pe cea care ti-a dat-o de la mijloc sa ti-o dea de la sfarsit! Si asa ai in mana toate cartile pe care le-ai cerut! Fundita?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Siiii,tu vrei sa-mi dezvalui paci` inteligenta? raised eyebrows

| Mişaaa a răspuns:

Eu smug hihi

| 84738493 a răspuns:

Da vreau tongue