| BUBULINA a întrebat:

Copiii spun lucruri traznite =)))

http://www.youtube.com/watch?v=s71mHIyVPY8

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Mie mi-a placut o faza cand a venit un baietel cret si zice virgil:"tu faci streaptease?", baiatul zice:"da", virgil:"tu stii ce e ala streaptease?", baiatu`:"da"(zambind pana la urechi), v:"ce e ala streaptease?" si copilu` zice:"gimnastica"rolling on the floor. Dupaia a intrebat daca ii place shakira, ala a zis da si v a intrebat ce ii place la shakira si ala a zis :"curu".

rolling on the floor

by zu

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

laughing da` voi il stiti pe baietelul ala care povestea ca a visat urat intr-o noapte, si a fugit in camera parintilor, si acolo."Mami ii manca puta lu` tati, si am fugit sa nu mi-o mamance si pe-a mea" cat am putut sa radem la faza asta...Cum ma, iti aduci copilul la TV, si el.laughing da tot din casa rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughingCe imi placea mie emisiunea astahappy

| jane_5414 a răspuns:

Ce comici sunt micutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt amuzanti micutiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place aia cu mamaia si cucoanili ei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar si la 11 ani

| gagiqutzza_2286 a răspuns:

Imi place la nebunie emisiunealaughing

| cizmar a răspuns:

Vreau neaparat sa vad si eu inregistrarea ...chiar nu am apucat sa o vad niciodata, si simt ca inebuesc cand imi amitesc, ma poate ajuta cineva cu un link? T_T