| xDcreepy a întrebat:

Cui ii place de Mihai Bendeac si In Puii Mei? Nu stiu Nu stiu, Nu stiu d'astea!laughinglaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| andrey910 a răspuns:

Eu am vazut astazi un interviu Cu cel care zice "nu stiu" cautati pe youtube interviu cu ciprian...are probleme cu capul, dar are un suflet bun...nu trebuia sa radem atat de el.

8 răspunsuri:
| Bubbulina_2682 a răspuns:

Mie imi placelaughing

| dane95 a răspuns:

Este un tip de treaba si mihai il imita foarte bine

| yonela_3975 a răspuns:

Mie imi place de numai atata am mai ras la aia cu nu stiu nu stiu nu stiu de astea.ai vazut versiunea originala pe youtube? e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt supppper tari, sa o tina tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penibili

| mary_1175 a răspuns:

Mie e super tare. ia intrecut pe toti nu stiu laughing

| Hum1lREALIDAD a răspuns:

Uneori exagereaza ba chiar ating limita penibilului