| Seducatorul a întrebat:

Cum ar fi fost viata daca nu s-ar fi inventat filmele porno?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Musca-ti limba. Cum sa traim intr-o lume fara porno?!

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-ai mai avea avatar.

| Seducatorul explică (pentru Musique):

Avataru' meu e porno?:)) http://www.tpu.ro/utilizator/aalbdd

| Musique a răspuns (pentru Seducatorul):

Da.
*probabil numai eu cred asta*

| Musique a răspuns (pentru Seducatorul):

O să rămân la avatarul de acum, mersi de sugestie.

| zurick a răspuns:

Tot viata ar fi fost.

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi ar fi mult mai bună, n-ai mai întâlni cocalari, pițipoance și maneliști pe stradă.
Pe de altă parte japonzii n-ar fi fost inspirați să facă hentaiurile...

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ce ne-am face noi fără henta-iuri! Moarte pură!

| Ashadow a răspuns:

Mai putin inghesuita.

| suităr a răspuns:

Cu istorice, istoricuri...eh ma rog mai pure, mai inocentebatting eyelashes

| Kalla a răspuns:

Ar fi cu siguranta mai multe violuri pentru ca maniacii sexuali nu ar mai avea cu ce sa-si potoleasca nevoile.

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Stai linistita, s-ar masturba in fata la mobilalaughing, sau si-ar trage-o cu clanta de la usa.

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Nu cred ca cineva s-ar excita de la o clanta sau de la o canapea laughing

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Ai fii surprinsa...

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Oh Doamne..adica tu...bbbine. worried

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Nu era vorba de mine...

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Scuze,am crezut ca vorbeai de tine big grin

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Asta ar insemna sa renunt la prietena mea pentru un aparat de prajit paine... E nasol laughing.

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Vezi ca superi prajitorul de paine laughing

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Mda. poate imi fura prietena prajitorul de paine ajutat de raftul de prosoape din baie..., este posibil...

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Fura mireasa ca la nunta

| 22SWAG22 a răspuns (pentru Kalla):

Din discutia noastra mi-am dat seama ca sunt inconjurat in casa de obiecte frustrate sexual.
Trebuie sa imi iau mobila din biserica (mobila pocaita), poate asa o sa fiu in siguranta.

| Kalla a răspuns (pentru 22SWAG22):

Doamne,la asta nu m-am gandit.Acum imi este frica sa dorm! Dau fuguta la biserica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demnă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nepornografica.

| Bia001 a răspuns:

La fel, cred

| Snowal15lea a răspuns:

S-ar fi inventat sex live.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

La fel se inventau filmele cu sens asemanator cuvantului Porno laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Lora1 a răspuns:

La fel tongue

| MдĐдLiNид a răspuns:

Poate mai trista pentru baieti, mai plictisitoare pentru fete, si mai inocenta pentru copii...

| PandaaKid a răspuns:

La fel :3

| Abramovici1224 a răspuns:

Trista!

| αιкσ a răspuns:

O viață fără labă?thinking *Nu ca aș pați eu așa ceva daar o.o*.

| PaulCozma a răspuns:

Pai lumea ar fi in colaps economic! Iti imaginezi cate fete ar ramane fara slujbe?!