| Sweet111 a întrebat:

Cum comicul meu?
:P
http://imgur.com/gallery/WygMX

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Super tare laughing cand voi fi trista ma voi uita la asta sa zambasc laughing

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

şpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Muflă a răspuns:

Toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooot.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mai departe?
Pa, pa.

| Pisicuța a răspuns:

Ahaam...

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@mhn l-ai mai vazut pentru ca nu e facut de el. pur si simplu a cautat comicuri pe imgur si acum ni l-a aratat. uita-te cate vizualizari are, cate like-uri si la comentarii

| MiHaI a răspuns:

Am 2 cuvinte nu mai fa de fapt sunt 3

Răspuns utilizator avertizat
| Bixx a răspuns:

Pus la o categorie nepotrivita. waiting

| maties a răspuns:

*continua ce a spus Mulfa*

deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaşpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@maties, ştii că n-are nişi o lojică? @Muflă a continuat şe zisei eu