| xLionel a întrebat:

Daca ai fi fost Dumnezeu cand a creat omul ce organ ai mai adauga in plus?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un creier.

| NOBODY a răspuns:

Creierul.

| darrio2007 a răspuns:

Inca un creier.In partea de sus.

| GroparuVesel a răspuns:

I-as fi creat mainile astfel incat sa poata sa se transforme in lopeti, apoi i'as mai fi adaugat un organ-lopata special pe coloana.

| UzzY475 a răspuns:

Zallon... un fir care sa fie dotat cu un microfon si sa auzim in timp ce dormim ce se preda la scoala... Si sa gandeasca pentru noi :LD

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 maini

| Xtadelo a răspuns:

O coada.

| W3R4 a răspuns:

Coarne de berbec, să-i împung pe proștii care ma enervează!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încă un stomac. Observ că după fiecare sărbătoare, oamenii, în special românii, ajung la spital pe motiv că mănâncă mai mult decât pot.

| Snowal15lea a răspuns:

4 creiere, 4 maini, 4 ochi, 4 picioare si 0 chestiutewinking, 4 urechi, o chelie si 8 frunti

| PŞtefaniaP a răspuns:

Un corn. de unicorn laughing

| Forev3rAlone a răspuns:

Aripi.♥