| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Daca iti stergi contul iti dau funda!

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca ma lasi sa ma joc cu sora-ta.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Dacă o faci tu prima îți dau 2 funde.

| Cireașăăăă a răspuns:

* hey gogule, daca iti stergi contul primesti o funda*

Răspuns utilizator avertizat
| bdn23 a răspuns:

Dai drumu la comics. Nu ai ce cauta aici :o

| Crystynyk1 a răspuns:

Mda...nu prea e amuzant

| FriendsShow a răspuns:

Glume de cocahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-l stergi tu, eu iti dau funda albastra! Da, da, exista!
TPU-ul are 2 tipuri de funde: portocalii si albastre. Sunt folosite doar cele portocalii. Daca vreti, va arat si dovada. Sau puteti vedea singuri... daca aveti un browser ca Firefox, puteti vedea informatii despre pagina curenta vizitata, ce imagini sunt incarcate pe acest site, etc. Si avem si o imagine mare, care cuprinde cam toate elementele grafice de pe site(sprite) pentru a optimiza incarcarea site-ului(ca sa fie mai rapid). In acel sprite veti observa ca exista si funda albastra, cat si butoane de reply! Era bine daca macar existau butoane de reply printre raspunsuri pentru a facilita comunicarea intre userii site-ului.

| Pufo a răspuns:

Ai' sa mori tu?