| baiatudela4 a întrebat:

De ce canta cocosu dimineata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce canta el dimineata, dar stiu de ce canta cu ochii inchisi...ca sa vada lumea ca stie versurile pe derostlaughing

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa arate ca e cel mai tare.

| juniper a răspuns:

Ca n-are ce face si vrea sa te enerveze.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Se trezeste primul ca sa apuce si el sa vorbeasca... in rest cotcodacesc gainile prea tare... laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca seara este deja obosit, dupa atatea gaini. big grin

assiris
| assiris a răspuns:

Isi trezeste haremul ca are chef de sex.

| gabrielutzu a răspuns:

Ca sa nu apuce sa cante gaina.

| JustMeFlory a răspuns:

Pt k el este sefu'! trebuiesa dea desteptare gainilorlaughing

| Zoombe3 a răspuns:

Ca nu-si mai incape in pene rolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ca sa ne trezeasca pe noi laughing

| sigmanet a răspuns:

In general cocosul canta cu putin inainte de rasaritul soarelui. Da desteptarea la gaini si anunta inceperea unei noi zile de munca. Problema este ca nu stie cand e weekend, dar poate educam cocosii sa nu mai cante sambata si duminicahappy

| liviupaun a răspuns:

Ca sa apuce sa-si manance cerealele primul ca dupa aia nu mai prinde nimic daca se trezesc gainile

| baiatudela4 explică:

Hai ca tot eu va zic raspunsu...de plictiseala ca toata lumea doarme laughing))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocosu canta dimineata ca sa te trezeasca...

Sau ca sa anunte ca el este stapanu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-al dreak, se gindeste ca daca el nu mai are somn, ceilalti de ce sa doarma rolling on the floor Pacat ca ai desemnat cistigatoru' acum cred ca regreti, ca m-ai fi pus pe mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ii concinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu canta dimineata canta cotcodac

| miriam a răspuns:

Sa le arate gainilor ca mai este inca in viata...