| cornel a întrebat:

Deci cel mai tare cred ca e;))

incredibil acest om;))

uitati-va sincer:)

http://www.youtube.com/watch?v=bvP6P0K8B8I

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Deci bă băiatule şi Fernando este un mare boxier român care a boxat pe centură la Caransebeş cu bagaboantele care n-a dat bani.Nu-i frumos, nu se face. rolling on the floor rolling on the floor Tare.Mersi,mi-ai înveselit ziua.

7 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Prea tarerolling on the floor...

Croşee? Te-ai apucat de croşetat?rolling on the floor...cat am putut sa rad rolling on the floor...

| Mjdolhfi a răspuns:

te mai lasa 5 minute iar te prinde iar te...rolling on the floor
zbeng
ce te infingi asa ca boul?laughing)
cum ma numara nu vede ca-s unu singur?laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Să moară cipilan laughing se ştieee pe sistem

| MangoGirl a răspuns:

Nu mai stiu dar a fost un curs cu cursul de primul ajutor pe un manechin.tot trebuia sa resusciteze manechinul si vorba lui : iar vrei, fai nebuna sau ceva de genul... e criminal

| Al3ka a răspuns:

E tare da...@mango girl e cumva corecta faza " cu cursul" sau nu stiu eu romana laughing