| Ellena a întrebat:

Deja se duce de rapa Romanica noastra:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

=))

voi ce parere aveti:|?

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Vai de România noastră, frumoasă ţară, păcat că e locuită de asemenea specimene rare, mai sunt mulţi ca el.

15 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Hopa'sa, P*ulica! laughing Scuze pentru. lipsa vocalei "a" dar am tastatura incompleta. Doamne ce-am mai vibrat pe aceste ritmuri orientale, sau m-am asezat in ceva suspect? Pana verific in ce m-am asezat, imi spuneti si mie ce-i cu semnul ala care-l face cand spune: "smechere, smechere, dai mereu tunurile" si unde-i da cu tunurile alea smecerul, ca vreau sa dau si eu niste tunuri. laughing

nony
| nony a răspuns:

Acum va rog sa recunoasteti. MJ nu este o minciuna pe langa ¨legenda¨asta? rolling on the floor rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

E dusa de mult Romania.

| SweetCandy a răspuns:

Smechere...smechere...vai de noi... puta ai facut senzatie q astarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| ellene a răspuns:

Doamne apara si pazeste. Daca as putea i-as lua pe toti smecherii astia si i-as duce pe o insula pustie undeva...sa ii las sa supravietuiasca care si cum poate. Care nu, ghinion...sau noroc? big grin

| timbucadrian a răspuns:

Il lucra moartea la dosar si el merge la cantat...laughing vai de penzia lui
da asta da smecher... n-am ce comnenta happy

| Onutzu a răspuns:

Salvati femeile si copii a inceput sa cante (Paulica de la Roman) laughing laughing

| optimista_5827 a răspuns:

Saracuuuu... darlui nu i-a zis nimeni ca nu are ce cauta pe youtube? sau l-au incurajat? laughing

| Ellena explică:

Si nu mai zic de comentariile de pe youtubelaughinglaughinglaughing...

| Ellena explică:

@Aminadab... e din Roman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E. e. e. e smechereee esti la baie neamuleee. esti mai prost ca noaptea fratee-aproape ca mai dat pe spate, esti din ramnicu -sarat? cred ca ai ceva la cap.smechere smechere...etc.elena trimitei-o tipului si sa ma contacteze cai scriu si restul. e tare gagiul.va ajunge mareeeee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No coment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are talent, trebuie sa incerce la MTVwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cabral.ro/din-viata/nu-mai-nu
Cititi si asta;) Initial am reactionat ca voi... apoi parca mi-am schimbat putin parerea:P

| hailasa a răspuns:

Ma facut praf! Smechere miscari...