| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Era o obisnuita zi de vara, putin prea obisnuita. Verutza97 se plimba pe holurile facultatii artistice si il lovi pe Bless, fara sa vrea.
-Scuz...e?
-Hei, Veru, ce faci? Hai, te ajut eu cu astea.
-Multumesc!

In camera alaturata incepu prima ora, cea de canto. XQueenX isi incalzea vocea pentru duetul ei cu Ashadow, pe care il iubea nespus de mult. Incepura sa cante, si suna cam asa:
http://www.youtube.com/watch?v=VJpH59SUxWI
-Bravo! Bravo, copii! rasuna vocea profesoarei fataDiferităUNICĂ, in timp ce un ropot de aplauze se afisa in sala de curs, de se auzi in toata facultatea.

Se suna de pauza. Holurile erau pline si se intampla ceva ciudat. exceel nu era cu STYAOS, ci cu Ani28. STYAOS (aka sty) era langa scari, cu Speed99 de mana si cu un proiect in alta mana. Sty rosea in continuu, iar Speed o saruta. Ani28 il imbratisa pe exceel iar el nu se indeparta de ea, ci isi apropie buzele de ale ei si o saruta. Atunci aparu Sty si ii vazu. Deja hotarata, ii spuse lui exceel:
-Ne despartim!
Din spatele ei aparu Speed99, care se duse langa Ani, ii puse o mana pe fata, si ii zise:
-Esti o mica-micuta c*rva, nu-i asa? Iti dau papucii, vreau sa vad ce vei face.

Sa mai continui povestea? Are ceva, vreun potential?
P.S.: Admin, te rog nu scoate intrebarea, deoarece e despre cei de pe aceasta categorie si la alta categorie n-ar avea sens. Multumesc.

42 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Iubiri secrete laughing

Continuă, continuă smug

| ??c??? a răspuns:

Ce spanac e asta? Eu nu m-aș gândii la altcineva înafară de Miku-chan a mea și pânâ la sărut cu alta....Cred că te-a drogat Ashadow.

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Modifică povestea că de nu îți dau raport!phbbbbt

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

laughing
Am fumat Haribo cu Stefan laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| Ashadow a răspuns:

De ce Violetta?!

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Asta mi-a venit prima data in minte...

| Ashadow a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Minte sadica...

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Mwahahahahahahhahahahahhahahahahha
Am fumat prea mult Haribo cu Stefan...pe la a 10-a punga zisese el sa ne oprim, dar cine asculta...

| Ashadow a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Care Stefan, Banica?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Nu, ma, colegul meu!

| Ashadow a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Sa-mi trag una, Stefan Banica e colegul tau? Ce batrana esti si eu care credeam ca ai 10 ani...

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Nu il cheama Stefan Banica, ci Stefan Pitur, si trecem intr-a cincea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

EU ŞI SPEED!? Nu puteai găsi o altă persoană? Mai bine cu Ashadow rolling on the floor Oricum, eu sunt Miku!

| ??c??? a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

crying
Cum adică cu Ashadow?crying

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

Saracutul de tine...

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Cine vorbea...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ??c???):

Ţi-am zis deja. Sper că nu te-ai supălat sad

| ??c??? a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu mă pot supăla pe tine dar mi-a stat inima în loc când am citit aiasad

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ??c???):

Sper să nu-ţi mai stea puppy dog eyes

| Speed99 a răspuns:

Nu, nu continua, te rog. De ce vrei sa ma chinui?!
Daca te uiti la postarea asta, Ani, sa stii ca nici odata nu as face asa ceva. Jur pe cartofu' meu loial.

| W3R4 a răspuns:

Facultate artistică! laughing
De abia sunt a noua!
(dar să dea Domnu, poate ajung şi acolohee hee )

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru W3R4):

Succes!

| W3R4 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Săru-mâna! :3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Suntem marisori, asa-i?batting eyelashes

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Eu nu, că-s cu un an mai mică ca tine. sad

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Asa,si? Nu conteaza.Tot marisori suntem. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aşa-i...dar tot numa' la desene mă uit! =]]

| ww2Totenkopf a răspuns:

Continua!

| Seducatorul a răspuns:

Baaa,voi aveti nevoie de o rectificare cu totii la gramada va bag in camera de gazare!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mai bine decat in LaLaBand, deci continua te rog! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Îşi încălzeşte vocea*

Hîm, hîm... Hîm, hîm, hîm...

Violetta?! WTF?!

"pentru duetul ei cu Ashadow, pe care il iubea nespus de mult."

WTF din nou. Eu NU (Subliniază NU) pot "iubi" o persoană pe care nu am văzut-o niciodată, o persoană cu (,) care nu am purtat în viaţa mea o discuţie, deci toţi scoteţi-vă din cap "Queen şi Ashadow". Ce vorbeam noi de căsătorie şi altele erau doar prostii. Voi luaţi asta cu relaţiile mult prea în serios.

Restul părţilor sunt drăguţe, dar cu mine şi cu Ashadow ai dat-o în bară (,) rău de tot.

Deci, în concluzie...
Unica o să se supere pe tine, fiindcă Ashadow e "al ei".hee hee

Mie nu îmi pasă, poţi să scrii ce vrei. Chiar mă amuză imaginaţia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, profesoara de canto?! Ia-o mai usor!

| αɴι28 a răspuns:

Uite,te rog nu continua.Te rog eu. Speed, daca citesti asta sa stii ca n-as face asta niciodata.Jur pe boaba mea de orez mov.

| Bia001 a răspuns:

Continua, nu ma mai tine in suspans ne suspansial.

| Crâstoşelul a răspuns:

Nu continua.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Te rog baga-ma si pe mine

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

E prima dată când citesc o de asta.
T/A-ul e distrus complet.
Bravo.
P.S : Nu continua căcatul ăla.