| anonim_4396 a întrebat:

Gata, am pus si eu vocea mea, da...eu vorbesc, asa ca astept sa puneti si voi, restul, astia care nu ati pus.
Am emotii :))
http://vocaroo.com/i/s06angG27XSi

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

- Croampa: da, ne-am balbait oleac' de emotii + habar n-am care-i faza cu "arigatou", pur si simlu m-ai iesit pe gura! laughing
Apropo, ce parere ai? big grin

74 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu ma asteptam sa pui link.
Asculti manele?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram la biserică.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Imi si imaginez.
Cu toate ca nu prea inteleg ce spui pe la final, da' merge.
Misto vocea.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai salvat-o ca ton de apel? smug

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Da, ma... laughing sa astepti tu. Nu schimb eu voce lui Ruki pentru nimic in lume.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

#Salam&Bieber4ever

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

M-ai dat gata cu Bieber. Omule, ai vazut ce cap de papusa are? O.o

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu credeam vreodata ca o sa apuc sa ascult un cantaret oribil si un manelist in acelasi timp.
Pun si eu duet Riki vs Guta? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e prea mult pentru o zi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Sa tii minte ca, atunci cand vrei sa ma vezi plangand, imi pui aia sa ascult. Sau mai bine nu tine minte...lasa. thinking

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mori cocalarule rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Baaa...acum am realizat. Si tu ai acel accent. daca te pun sa spui ceva spui? Spui? Spuuui? O-O

| VibeTrix a răspuns:

Ooo,bravo! Draguta vocea happy

| TiberiuFasole a răspuns:

Lasi? Huaaaaaa Dinamo. Si ma faci pe mine lasi sad

| TiberiuFasole a răspuns:

Stai, acum mi-am dat seama:
Esti fata!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Logic ca-s fata. Acum pune si tu.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci pe bune daca am mai vazut casti cu microfon la vanzare ieftine.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu ma lua acum cu castile, pune link.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, da banii de casti.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Lol, se intelege de parca as fi sarac.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ba, pune link, ca te bat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, imi place, vocea, e chiar destul de draguta, si este foarte molcaluta.
http://vocaroo.com/i/s1Y9y0cAw5Bd

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fetitele? Aham... fetitele?
App, ce tare suna rusa. (bine, tot japoneza pe primul loc) dar chiar suna tare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai auzit vrodata de cintaretul bulgar AZIS, cauta in google la imagini AZIS si ai ve-i vedea toata frumusetea big grin are cintece "misto ".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai ca m-ai lasat fara cuvinte.
Arata ciudat. E gay? Il vad imbracat in fata. -.O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e gay, are sotie si o fiica.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci, e mai nebun ca mine, cu siguranta.
Nu vreau sa-l jignesc, dar are un stil foarte ciudat, si e ceva daca spun asta pentru ca imi place stilul rock si e nebun intr-adevar, dar asta e prea ciudat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I l-am aratat tatalui meu si ni s-a putu opri din ras vreo ora. Dar sigur nu mai nebun ca mine fiindca sa-ti spun un secret, sunt foarte pervers, imi plac toate perversitatile astea asa ca cind sunt cu "ai mei " (adica cu asa zisii mei prieteni) vorbesc asa niste nebunii de la care li se scoala parul din cap, si acel accent cu care vorbeam in mesaje de fapt il fac special, pot vorbi si eu ca orice om...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu mi-ai spus mie ca-s "perversuta". Uite unde era perversul adevarat.
Da, tot cu accent suna bine, pastreaza-l.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai? zici ca esti avocat asa voce ai laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa presupunem 15 - 16, in orice caz nu mai sus de aceasta varsta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa spui "Eu sunt terminatorul si am venit sa va distrug pe toti" cu un ton extrem de gros? Vreau sa vad cum suna. laughing
Sa stii ca o sa te pun la mai multe probe de voce. Da...da.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram sigur c-o să te iei de mine, să mor i0 laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

laughing. serios, chiar esti manelar? nu credeam o.O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da tu nu pui ma link?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant. cred ca m-am obisnuit prea mult cu vocile la Italieni ca astia au voce mai subtire chiar daca au si 30 de ani. ca si Daisuki, pari mai mare la varsta laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pana mea mă?
Sunt un pic ocupat=ascult salam
Trebuia să fie o glumă.
Nici ție nu ți-o plăcut laptele, că nu te prinzi. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Primeste : http://vocaroo.com/i/s0IqMnmGiQp7

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Omule..ai o voce superba.
Sa stii ca am o lista imaginara cu toaaate lucrurile pe care vreau sa mi le zici. big grin Daca nu le zici O.O nu stiu ce fac cu tine. *fata malefica*
frate, chiar ai o voce tare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu "ma"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Recunosti ca nu-s un copil? Daaaaa! Nu credeam ca o sa prind ziua asta. Daaa! Acum pune link tati.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am zis eu ca nu esti copil? esti si inca cum laughing dar ai voce putin, dar putin mai matura. "De unde stii ma ca n-am mintit?" o faceai de la inceput laughing. cat despre inregistrare, daca nu am microfon cu ce ai vrea sa fac? puterea mintii? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fumezi ceva sau?
Intreb asta pentru ca ai o voce misto rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt prea divin pentru a ma strica cu astfel de prostii, fiindca de m-ar prinde parintii m-ar da afara din casa, si vorbesc serios, sa stii, ca la mine e regim totalitar rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"fiindca de m-ar prinde parintii m-ar da afara din casa" am zis ca mor de ras rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e regim totalitar.
Eu le-as multumi.
La mine la faza cu tigarile a fost cam asa : "uite, fata mea, daca vrei sa te apuci de fumat imi ceri mie bani de tigari ca de te prind ca ceri la altii sau fumezi dupa altii iti pun jar pe limba".

Esti cumva de prin Moldova de stii rusa? big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, din pacate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce "din pacate"? surprise
E super zona de acolo.
La fel si oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce vrei sa spun in inregistrare? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Orice. Cum am facut si eu. Ce-ti vine in minte aia spui.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Poţi să-mi faci mie o dedicaţie.smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faina voce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Daisuki mai, esti tu mica copchila dar ai voce matura, asta da surpriza laughing. puteai si tu sa minti pe aici ca ai 17 18 ani, dar fiind mica nu te.a dus capul rolling on the floor tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii ma ca n-am mintit? Poate am 19. poate nu. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea sa ta inregistrezi vorbind in japoneza

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fain. chiar zici ca esti japoneza. laughing sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuuu...ei au accentul ala japonez, la care eu trebuie sa mai lucrez.
De ce fata trista?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar vorbesti fain dupa parerea mea.

app, din greseala am pus fata '' sad ''.big grin. am gresit semnul ) cu semnul (

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu esti fata sau baiat?

| anonim_4396 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Nu ma asteptam sa ai vocea asta. nu stiu. big grinDD
tare.winking

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru anonim_4396):

- Croampa: da, ne-am balbait oleac' de emotii + habar n-am care-i faza cu "arigatou", pur si simlu m-ai iesit pe gura! laughing
Apropo, ce parere ai? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pun. Sunt R-R-ităăăă crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si ce daca? Imi plac persoanele care vorbesc asa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

În realitate nu se observă așa mult dar în înregistrări da...nu sunt pregătită să fac asta.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Sunt Croampa si impreuna cu vecina-me' am reusit n sfarsit sa facem o inregistrare vocala, sper sa va placuta(da ):

http://vocaroo.com/i/s18kiO9qMuLX

*arigatou*

funda? :D