| CriSSa537 a întrebat:

Hey! Formati o propozitie cu urmatoarele cuvinte: Simona Senzual, tablou, pijamale, copac, Basescu. Cea mai creativa propozitie primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Simona sensual ramane tablou cand il vede pe basescu in pijamale urinand pe un copac si isi da seama ca in Romania exista cineva mai prost ca ea laughing

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Băsescu face laba prin pijamale admirând un tablou cu Simona Senzual în copac.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Basescu a ramas tablou cand s-a urcat intr-un copac din fata casei lui simona senzual si a vazut-o in pijamale.

| TwixulDrept a răspuns:

In tablou Basescu sta in copac in pijamale cu Simona Senzual.

| calutuuuu a răspuns:

S-a mai pus intrebarea, dar... Simona Senzual privea un tablou agatat de un copac din gradina ei, in timp ce Basescu chitea pijamale, sperand ca Simona sa ii propuna sa inceapa o noapte de vis. laughingrolling on the floor Nu are nici un sens, nu?!?laughing

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Basescu Senzual admira tabloul lui Simona ce poarta pijamale intr-un copac.

| DoodleEver2 a răspuns:

Un copac batran picta un tablou cu o pijama tesuta cu Swarovski tinuta de Basescu Senzual blond si Simona Traian

Lipsa de ocupatie si inspiratie big grin

| Lummy a răspuns:

Simonei Senzual imbracata in pijamale, i s-a facut un tablou, iar Basescu era pe post de copac.laughing

| makeinVomaDRainbow a răspuns:

Băsescu pișa între copac în pijamale, dar vede Simona Senzual și dintr-o dată. băsescu pișă pe ea ca pe un tablou.

| CriSSa537 explică:

Acum eu:Simona Senzual se uita la TV, in timp ce Basescu, imbracat in pijamale picteaza un tablou cu copaci

| codygold23 a răspuns:

Basescu are in camera lui un tablou cu Simona Senzual in pijamale care sta langa un copac. Funda? big grin

| MadaMadalina11 a răspuns:

Propozitia crtnei chiar este faina