| anonim_4396 a întrebat:

Hey!laughingmi s-a intamplat ceva haios azi la scoala ca sa zic asa si vreau sa va zic si voua (daca vreti sa radetiwinking ). Eram la ora de desen (profa face 26 de >anihappysi trebuia sa desenam ceva pentru francofhonie si un coleg Vlad a ales (ne-a dat niste poze care sa le desenam profesoara...)un cocos ca cam ala mai ramasese si ii zice la profesoara:"doamna profesoara stiti sa faceti laba la cocos?(el nu isi dadea seama ce am inteles noi prima datalaughing ). Doamne deci nu mai puteam de raslaughing
Sper ca v-a placut:*
Martisor fericit!

Răspuns Câştigător
| Dudă a răspuns:

@Iorene, aici pe TPU, noi împărţim totul ca-ntre fraţi. Oh yeah!

12 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Pă sistem, ya' feel me?

| giuly a răspuns:

Oh, hai sa mai raspundem, vad ca e rost de voturi pe gratis!

| Licuriici a răspuns:

Super.laughing
Martisor fericit si tie :*>big grin

| MyChemicalRomance a răspuns:

Super poveste...si eu am numa fenomene in clasa rolling on the floor rolling on the floor

| JustMelavJustMe a răspuns:

laughing) thoaaamne.saracutzu!

| scully a răspuns:

Da, la noi clasa noastra e renumita in liceu pentru obraznicie, desigur. in ora de biologie unu' s-a trezit zicand ''Doamna, de ce se scoala organele?'' si doamna saraca a inteles ''de ce se spala organele'' si a raspuns si ea ''Ca sunt murdare''.

| Prankster6 a răspuns:

Dc toti aveti cate un vot la : amuzant
inteligent
folositor?

| PaPi a răspuns:

Tare faza laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am dat seama da faza laughing Tare rau! Vlade, bravo tie! Ne-ai facut pe toti sa radem, prezenti sau nu laughing fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laba la cocos laughing tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap mi-s-a intamplat si mie azi la scoala o faza tare deci eram noi de serviciu azi eu si cu un baiat valentin si stateam pe hol si dupa trece o profa si da o flore jos si zice valentin cica''iti place ce ai facut? mananco? saraca profa nu o mai zis nimic.laughing

| GabyBlondu19 a răspuns:

Adica vrea sa zica picioru la cocosu laughing)))))))))))ma pis pe mine de ras si il loc a zis labalaughing)
ce a zis profa