| AnddieeDasston a întrebat:

Stiti ca se apropie 1 aprilie. Noi ne-am dori sa facem ceva farse profesorilor. Aveti niste idei?

Răspuns Câştigător
| Kara361DIsnOt a răspuns:

Pai...ar fi ceva sa nu faceti aceiasi farsa tuturor profesorilor:
1. Iesiti din clasa inainte de ora, ca atunci cand prf va intra voi sa lasati un bilet cu " Am plecat la film"
2.Sa va prefaceti ca v-ati lovit asa tare incat sa puneti profesorii sa va pupe rana...laughing)
3...etc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, Nu şi copilul lor nu.

| tdbmarius a răspuns:

Noi acum 2 ani am mers la scoala in pijamale si am stat asa si anul trecut in costum de baie. Daca va hotarati sa mergeti in costum de baie aveti grija sa fie intelegatori profesorii.

| FoorRocknrool a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Cui_sa_nu_faci_farse_de_1_Aprilie-a20654.html unii profesori nu vor intelege farsa si e cam rau pentru tine