cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Ion Dumitrescu, adversarul temut al lui Grig Bivolaru, inventatorul sexofiei, o victima a comunismului timpuriu, a ales un mod de viata ecologic, bazat pe hrana naturala. Va tenteaza o paine coapta? Ne bagam si noi la ELTA?
http://www.evz.ro/......ana-cruda/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o secta care se inchina p.ii.si o ridica la rang de... ce? de decadere mizerabila, si trai slugarnic, de cotizanti in contul respectivului? astia da au creierele spala-te dar dup[acum am inteles mai mult nespalate de cele rele.mai putin poate mancarea ecologica.pai m-as baga in elta. dar cu ce? doar cu privirea de la distanta, sa ma pot mira si spune; mareeee t-iii gradina ta Doamne.

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Da, de acord, dar fumeaza cu port-tigaret smug Si painea aia... facuta de aia care refuza apa si au un kg de jeg sub unghii...ECO frate! laughing

| JesterRO a răspuns:

E nebun, da-l in Satan.
Nu as vrea sa stiu prin ce-a trecut inainte sa devina "guru". Se afiseaza si se crede omul naturii dar fumeaza de sparge, ce figura!

Si ala care vinde paine naturala la hypermarket mi se pare cel mai trist lucru pe care l-a avut de indurat painea! E pe la primul sfert al articolului.

Se pare ca toti refuza sa se adapteze la societate, o societate bolnava ce-i adevarat, si asta e bine. Dar felul in care abordeaza problema mi se pare cam fortat avand in vedere faptul ca vor sa mearga mai prejos decat canibalii. Aia macar fierbeau mancarea.

| Anecherry a răspuns:

Eu nu ma bag, sunt curioasa care va spune dabig grin

| enam2000 a răspuns:

Ptiu... drace dar multi nebuni pe lumea asta, atat de multi incat in fiecare zi descoperi altii si tot nu-ti ajunge intr-o viata de om sa-i vezi pe toti. laughing. Cel mai interesat este faptul ca poarta vesminte albe. Eu ma intreb totusi : albe de ce? ca sa le asorteze cu jegul de 5 straturi de pe corpul lor nespalat cu lunile? Brr...nici nu vreau sa-mi imaginez "parfumul" din incaperile prin care ei bantuie. laughing