| Kazimir a întrebat:

Lume buna se aproprie 1 aprilie si categoria t/a o sa se umple cu intrebari gen "ce farse sa-i fac profei/prietenului/sorei de 1 aprilie? Va rog eu din suflet cum vedeti o asa intrebare da`ti report "caracter irelevant". Si intrebarea este... Ce ati mancat azi la pranz?
EDIT: check this http://i.imgur.com/JlYaL.png :|

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mancat, Am fost prea ocupata ca sa ma gandesc ce farsa sa-i fac profei/prietenului/sorei de 1 aprilie.

Astept sa primesc stupid.

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prea tarziu duda, deja este invadata scumpa noastra categorie T/A cu intrebari de genu sad. Copii astia nu mai stiu sa foloseasca gooagal si nu mai au imaginatie!
Astazi la pranz am mancat...Tpu pe paine!

| Kazimir explică:

@ĄŇÐİ stiu ca tu servesti astfel de delicatese. sa-ti fie de bine!

| Bastet a răspuns:

Nu am avut bani de mancare

| NOBODY a răspuns:

Ce farse sa-i fac profei/prietenului/sorei de 1 aprilie?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eu nu manac.Eu beau!

| MikiPiki a răspuns:

Pranzul

| αηηα a răspuns:

Hmmm...covrigi:p

| Shift a răspuns:

N-am! Pleaca!

| Karinakari99 a răspuns:

Supa de legumewinking

| CristalClear a răspuns:

Micul dejun.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai am mancat un c***t... vrei si tu? mai am o portie laughing

| CoolSaku a răspuns:

Mancare

| MaeRi a răspuns:

O pisica la gratar! Pacaleala de 1 aprilie? aa...stai inca nu e laughing)