| αɴι28 a întrebat:

Mi-am dat seama ca daca plec pe alt site, va trebui sa invat sa manipulez pe cineva nou.Asa ca nu mai plec.
P.S: Voi pe cine manipulati cel mai bine?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-ți spun.

| suităr a răspuns:

Pe verișoara mea de 3 ani devil

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Wa wa wa...Stiam eu ca esti o malefica, dar nici chiar asa.

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Ce? Îi spun sa nu atinga chesti ca vine Lupul și o papăbatting eyelashes

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Tu nu ai fuflet crying Nici macar eu, o ticaloasa manipulatoare experta n-as face asa ceva...
P.S: Imi pare rau pentru cele intamplate...(mai ales pentru ce-am zis despre tine.)Vrei sa fim iar prietene?

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

1. Sunt bună la ''fuflet''. Din nou, nu-mi cunosti verișorii._.
2.Dua puppy dog eyes Inca te deranjeaza ca sunt cu Naruto?

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Re la 2: Am stat si m-am gandit, si m-am gandit si mi-am dat seama ca-l plac pe Speed love struck.
Ma ajuti sa detonez emisiunea "Burlacul" de pe T.A?

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Nu știi căt de posesiva sunt, deci chiar ma bucur ca îl placi pe Speed.Vă potriviți puppy dog eyes Ce va zice Smaili? x-x

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Putin imi pasa de ce va zice Smaili.

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Scrie pe privat cum le dărâmăm devil

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Pe familia mea. Cum s-o refuze ei pe fetiţa aia micuţă, adorabilă şi inocentă care nu face niciodată ceva rău? puppy dog eyes

| Speed99 a răspuns:

Pe Mos Craciun si prietenii sai.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Pe verisorul meu de 9 ani, pe verisorul meu de 14 ani, pe prietenul meu de 14 ani, etc.

| Neverwas a răspuns:

Eu nu manipulez, eu sunt manipulata!
(nu exista nici o cale sa fac chestia asta sa sune bine crying )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, ce-ti spuneam eu de 1 aprilie?

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pe Iepurasul de Paste

| Crâstoşelul a răspuns:

Ai dreptate.

| Anisia170 a răspuns:

Ammm surioara meaaa *ras malefic* muhahahahah

| YuiYui a răspuns:

Pe mine ma manipuleaza fratele meu sad