| AddictedToMDMA a întrebat:

Mihai Eminescu ii trinite o scrisoare lui Creanga "Capul tau privind la luna parca zici ca e o..."
Creanga ii trimite inapoi raspuns" tot ce spui e adevarat dar cuvantul de la urma tu de ce mi l-ai mancat"

Răspuns Câştigător
| hominid dreak a răspuns:

Capul tau privit la luna seamana c-un cap de p***\capul tau privit la soare deamana c-o *** mare.

2 răspunsuri:
| AddictedToMDMA explică:

Pai scrieti si voi bancuri! De asta e toti pentru unu. EU va amuz pe VOI, VOI pe MINE. Intelegi? big grin

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Auzi, m-am saturat! scrii baancuri si nici-o fundita nu dai, TPU - toti pentru unu. care este intrebarea ta? eu nu vad niciuna!