| Cosmin3D a întrebat:

Nici viitorul nu mai e cea fost...Cine imi poate spune ce-a fost maine si ce va fi ieri, va primi o funda!

Răspuns Câştigător
| ssmille a răspuns:

Pai. acum o saptamana pe vremea asta maine a fost vineri si peste o saptamana ieri va fi miercurilaughing funda?

5 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Ma duc Luni sa vad Marti daca se lucreaza Miercuri si cand am ajungs Joi si am vazut ca-i Vineri la ce sa ma mai duc Sambata daca Duminica nu se lucreaza.
Deci daca te joci cu cuvintele din fraza astasi le inmulteste cu 3, 14(nu te gandi la pi) rezultatul iti va iesi garantat

| pisoias a răspuns:

A plouat cu caramizi si din pacate va mai ploua.

| MimiPopescu a răspuns:

Maine e la doua zile dupa ieri. Iei,, ieri-ul", il inmultesti cu 2, adaugi infinit si iti da ce ai facut maine. Daca nu iti iese incearca sa calculezi cu un abac.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Azi! Ieri am zis ca urmatoarea zi va fi "maine", iar maine, pot spune ca a fost "ieri".

| Mewy a răspuns:

Azi