| aztec123 a întrebat:

Nu imi merge metin2.Cand intru in joc ma lochez si cand incerc sa omor ceva se reseteaza pc.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoVe_6598 a răspuns:

Inseamna ca are multi virusi!
Te sfatuiesc sa nu mai intri pe el!
Si sa-ti iei eventual un antivirus bun!
fundita?

| aztec123 explică:

Nu stiu ce sa spun. E a nu stiu cata oara cand il instalez si imi face la fel. Ma joc metin2 ro

| burteaalexandru a răspuns:

Ai multi virusi mi e imi apare problem si mi se stinge calculatorul si se face ecranul albastu

| Puffulets13 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si nu stiu c sa fac. incearca sa scazi revolutia chiar daca nu cred ca se va schimba nimic ca si eu am facut la fel.si nu cred ca e din cauza virusilor.

| mogli a răspuns:

Mie dupa ce al intstalez metin2 imi zice ceva despre 3D configuration hardware ma anebunste baga toti draci an mine cai jocu meu favorit si nu stiu cum sa fac sa mearga va rog daca aveti driverul sa mi-l dati si mi-e pe mess va rog multtttttt de tothappy