| MissClaudia2000 a întrebat:

O vedeta primeste un mesaj cum ca, a doua zi, la ora 15:00, va auzi batai in usa, aceasta va fi deschisa si vedeta va fi jefuita. Cea ce a primit mesajul cheama politia, dar nu le da date, ci fuge dupa ce le spune ca a fost amenintata ca va fi jefuita...
Politia asteapta si, cand sa plece, la ora 15:00, aude pe cineva ciocanind la usa. Acel cineva intra si, cand da de politisti, spune:
-Ma scuzati, am crezut ca e casa mea...
-Tu esti hotul! spuse un politist, iar hotul fu arestat.
CUM DE SI-AU DAT POLITISTII SEAMA CA EL ERA TALHARUL?
Primul raspuns corect primeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e casa lui, de ce a mai ciocanit la usa?

11 răspunsuri:
| HepiBăluuns a răspuns:

Cred ca inainte sa dea de politie s-a apucat de luat de prin casa(hotul cu sacul).

| Ingerash a răspuns:

Vedeta era talharul cred...sau din cauza ca a incercat sa gaseasca o scuza si nu prea i-a iesit...

| EllyFMS a răspuns:

Nu stiu. imi spui tustraight face?

| yellowalien a răspuns:

In propria-ti casa nu bati la usa. Parerea mea.

| MissClaudia2000 explică:

1. Daca era casa lui, mai batea la usa? Si cine ii raspundea? Un alt hot, sau aerul?! rolling on the floor
2. Usa nu putea fi incuiata... Cum ar fi intrat politistii, daca usa ar fi fost incuiata, ii?!

| ii a răspuns:

Pentru ca el a ciocanit la usa la ora 15:00

| ii a răspuns:

Vedeta era hotul. Ea a vrut doar sa faca o glume la politisti.

| ii a răspuns:

Tampenie! I-ai dat lui Sandra fundita pe un raspuns tampit.
Daca nu avea cheie, era normal sa ciocane la usa.
Tampeni.oh go on

| JeLeu a răspuns:

Pentru ca a gresit casa si a zis ca e a lui
Cum sa-ti confunzi casa straight face laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avea cagulă pe cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ciocanit in usa. DE ce ar fi ciocannit in usa daca era casa lui?