| anonim_4396 a întrebat:

Oare sa-mi schimb numele?
Asa, o sa scriu la religie "noi pacatosii de la trivia o sa va invadam...Devil force!". Urmariti întrebarea sa vedem cati religiosi ne înjură. Hai, acum.

44 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Schimbă-ți numele.
E enervant să-ți spun "Anime Daisuki".
Nici nu știu ce naiba înseamnă.
(Nu da la față).

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu stii ce înseamnă AnimeDaisuki?
Deja l-am schimbat. Am mai adăugat ceva.
Deci nu pot sa cred ca nu stii ce înseamnă...

| AirănMeidăn a răspuns:

Esti foarte cool, aproape deloc

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Incredibiiil, ba deci...incredibil.

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ce rea esti laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaQueen a răspuns:

Nu sunt nici cu, nici contra.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

No! Imi placehappy

| Bestia98 a răspuns:

Raporteaza-i si tu...ca vad ca te-au raportat.

| FunkyGurl a răspuns:

Schimbă-ți numele, dar definitiv. Și hai să vedem ce iese, o să fie șmecher până la urmă.

| anonim_4396 explică (pentru FunkyGurl):

Ce iese daca pun intrebarea? Deja am pus-o acum sa vad cine mi-a răspuns.

| FunkyGurl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-au raportat-o deja.

| anonim_4396 explică (pentru FunkyGurl):

Ahaaa, sigur...

(Pe bune?)

| FunkyGurl a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am văzut-o și când am dat click m-au redirecționat. Și acuma nu mai apare.

| anonim_4396 explică (pentru FunkyGurl):

Bai, pe bune... Maaama, sa vezi ce le fac.

| FunkyGurl a răspuns (pentru anonim_4396):

sad Eu voiam să văd ce iese.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n'am.
O să-mi spui sau mai întreb de câteva ori.
Poza aia când mi-o dai, când o zbura pisica vecinului? (Mâine)

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

O pun acum.
Sa vezi ca o sa fiu suspendata. Care m-a raportat?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Daca sunt cu Nutella vin. Ce naiba, vin oricum. Deci inca sunt printre cei vii, dar ma intreb cum de nu m-au suspendat inca? Si tu mai ai putin si scapi...dar eu, ce ma fac eu Tudi, ce ma fac.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Uite-l ma, dar vezi ca fata nu se prea vede ca na, e seara. El e Zeyn. Bine...in anime-ul meu, are 23 de ani, dar pe aici avea 16.
http://tinypic.com/r/dlhvf7/8

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

*ce fantezii are*
Unde-s pătrățelele?
Ce băiat perfect e ăla fără pătrățele?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Are si patratele, dar nu prea le-am desenat bine, si asa ca le-am sters. Oricum, tot perfect e...

| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Deci nu compari tu numele meu de criminala cu numele tau de copilas. Pot sa-ti folosesc sangele? Mereu m-am intrebat ce gust ai?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Tatuaju de pe mâna stângă...e ceva mormoloc? că nu văd bine.
Zici că-i Croampa după ce s-o epilat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

E un dragon. Bine deci, daca te iei de Zeyn, te iei de mine... Vezi ca sunt nervoasa.
Are 4 tatuaje si 12 pearcinguri. L-ai văzut tu pe Croampa asa?

| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Iti dai seama ce major esti tu. Ai peste 12 ani? Da tot sânge vreau.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Zeun?
Serios?
Puteai mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Am modificat. tongue Am gresit si eu. Auzi gata, m-am enervat mă culc.
COSMARURI FRUMOASE Sleepylici.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuu...bine.
O si frumoasa.
Ioi, ca te culci.
Cosmaruri? Tu esti cosmarul meu!
(Am dat-o gata
E muci
E sah mat
Hehe)
Sso-somn u..las-o baltă, pa.

| Croampa a răspuns (pentru LoveSleep):

Hahahaahhaahaahha, macar eu am ce epila! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Waw waw waw waw, stai stai stop, deci recapitulam deci "Eu" Tuuuuu, nemernicule, stiam eu ca mă urasti. Credeam ca vrei sa scapi de pacostea de mine, si tu ma chemi in iadul tău si al celor dusi? Câtă cruzime...

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mă bucur ca te terorizez in somn. Deci nu am patit nimic. Nu m-au suspendat pana acum, nici nu o mai fac. Haahaaahhaaa, nu mor eu asa usor...

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Si când mă gândesc la faptul ca te credeam altfel. Si tu esti la fel de rău ca el. Cum sa va luati voi de scumpetea de Zeyn. Monstrilor...

| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Nu-mi plac fructele "majorule" ca mai mult de 14-15 nu ai.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Tu m-ai blestemat... nici raspunsuri nu mai pot posta de pe contul ala.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine-i Zeyn, eu nu m-am prins despre ce e vorba...
Si daca ma insulta ce sa fac, sa intorc si celalalt obraz, sau ce?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Zeyn eram eu pe vremea cand ma dadeam drept baiat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

Asta. Tot eu eram. Mi-am mai făcut un cont, ca uneori pe asta nu mă lasa sa postez răspunsuri. Te-ai fi putut lua dupa nume.