| adrianpopovici99 a întrebat:

Pe ce politician te-ai pisa?

Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

In tara asta nu noi ii alegem pe politicieni, ei se aleg singuri cu ajutorul furtului si minciunii, de aceea suntem acum in astfel de probleme financiare.

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu ce ești?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe niciunul. Oricum e tara plina de idioti care o fac. Ratiunea spune ca asemenea gesturi sunt idioate.

| robijam a răspuns:

Pe tine.

| WhateverX a răspuns:

Pe toti...

| xXdoareuXx a răspuns:

Toti laughing

| andipd a răspuns:

Pe toti straight face|||

| Niakit a răspuns:

Pe care nu m-as pisa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Falcă, băsescu, boc, udrea, blaga, becali, pdl, udmr, partida romilor, etc.

| Weedier a răspuns:

Sincer,m-aş pişa pe tine smug

| lolium a răspuns:

Nu sunt ei demni de urina mea.

| a răspuns:

Sincer?! pe directoru scolii noastrewinking.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Adrianpopovici99 straight face

Dacă nu eşti politician scuză-mă. laughing laughing

| Different69 a răspuns:

Pe toti oh go on

| HεεЌεЯε a răspuns:

Pe niciunul, pana la urma nici eu n-au vrut sa se intample ce e in tara.

| Xtal a răspuns:

Nu merita pisatul meu.

| SooJin a răspuns:

Basescu laughing

| Yumeno a răspuns:

Orice politician mi ar iesi in cale.laughing

| KRIIIX a răspuns:

Nu ma pis asa pe ori si cine!

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

De mine nu stiu dar de Kintzi, ohhhhh, de Kintzi ti-as spune multe si marunte.glumeam,desedevil.Niuntzi spunea totusi ca exista un politician pe care s-ar pisa si anume Flunti dar eu nu stiu daca e adevarat, deoarece Niuntzii este cam confuza in ultimul timp.Eu cred ca e de la statul prea mult prin tufisuri, bine, dar asta e vina lui Kintzi(nebuna mica).Iti urez bafta iubito:*:*:*:*.

| adrianpopovici99 explică:

Am uitat dau si funda

| AnonimCUidentitate a răspuns:

Sincer... niciunul! doar pe BOC laughing