| pepsi99 a întrebat:

Pun pariu ca nu faceti mai multe emoticoane ca minewinkinghappy:/straight facesad:'(big grintongue_.oㅁ

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

happy sadwinking big grinbatting eyelashes big hug confused love struck blushing tongue kiss broken heart surprise angry smug cool worried whew! devil crying laughing straight face raised eyebrows rolling on the floor angel nerd talk to the hand call me on the phone at wits' end wave time out day dreaming sleepy rolling eyes loser :-& don't tell anyone no talking clown silly nail biting hypnotized liar waiting sigh phbbbbt :/ whistling feeling beat up not listening
(v-am batut )

12 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

:d xmulte

| suităr a răspuns:

*insert multe emoticoane*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy sad big grin tongue thinking whistling :O puppy dog eyeswinking laughing crying straight face :/

| Fernando9Torres a răspuns:

(y),(Y),(,).(.),(-)(+)...ajung?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

big grin happy oh go on sadwinking crying laughing laughing laughing crying sad oh go on laughing
Na, sunt mai multe.

| Aimee33 a răspuns:

star worried silly :-& sleepy :o) raised eyebrows nerd talk to the hand
surprise o:-) blushing frustrated bug ~o) puppy dog eyes pig

| styaos a răspuns:

O(≧∇≦)O
(◕‿◕✿)
(* ̄O ̄)ノ
ヾ(☆▽☆)
o(-`д´- 。)
[○・`Д´・○]
m(._.)m
<(。_。)>
(•ิ_•ิ)?
( ・◇・)?
(´ε` )♡
(*°∀°)=3
(ㄒoㄒ)
╥﹏╥
( ̄□ ̄;)
(´〜`*) zzz
( ̄へ ̄)
( ̄ェ ̄winking
(−_−;)
ミ●﹏☉ミ
(^_・)
(○゜ε^○)
\(-_______-winking
(#+_+)
hai nu zău

| AinştainIsBack a răspuns:

:-) :d;-) :-o :p 8-) :@ :s :$ :-( :'( |-) eu zic ca-s mai multe

| pepsi99 explică:

Mai aveam multe dar nu s-au pussadsadsad