| Pisicuța a întrebat:

Rotita de la mouse se invarte singura...
O fi posedata de fantoma vechii tastaturi :-s?
P. S. Tastatura s-a rupt in mod misterios cand eu si Dican (DICKen) am tras de ea incercand sa scriem o parola big grin.

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

O fi posedată de Bin Laden...

| Criiiiiiiis a răspuns:

So` fi blocat ceva.
Sau vrea sa fuga!
Ai grija :O.

| Lisa a răspuns:

Ăhăm. Este posedată de niște murături.

| Pisicuța explică:

@ââââ si de asta ti'ai luat'o in freza ieri de doua ori ieri... big grin

| bombănucleară a răspuns:

Cred ca ati baut prea multa cafea.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

heh rolling on the floor de ziua ta. am fost si eu smug a fost coool tu si varat... *o trage pissycutzza de par* Auu. scuze... tu si DICKen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu o cruce si niste apa sfintita si arunca pe mouse, daca se opreste din rotit a iesit din ea fantoma, dar ai grija sa nu intre in tastatura noua x_x

| pandaX3 a răspuns:

Hmmm...Abstract...
Se prea poate ca rotita se se fi speriat de intrebarile de pe site, si nu stie incotro sa o apuce. Mai bine da-i drumu, sa nu mai sufere rolling on the floor)