| anonim_4396 a întrebat:

Sall
Asta e o parodie, so yea
Am facut-o pentru ca am prea mult timp liber si pentru ca sunt singura acasa si pentru ca ma plictisesc

Intai imaginati-va o scena mare si incapatoare. La masa juratilor stau confortabil Airan, Efzy si Tudor, iar concurentii vor intra pe rand.

I numar
~Zombisor, Daisuki si Sweetgirl- twerking; pe fundal se aude Wrecking Ball
Foarte cool momentul, tipele-s pricepute, au ţâţe mari si un fund talentat.
Verdictele (get ready, folks):
Tudor: "Aveti niste suflete mari, frumoaselor. Uitati, asta e numarul si adresa mea *le intinde o bucata de hartie*, poate una dintre voi imi va face o surpriza in seara asta sau sau poate toate trei. Oricum DA, sunteti calificate din partea mea."
Airan: "NU. FVCK U"
Efzy: "Ma enerveaza faptul ca aveti sanii mai mari decat mine. Singura persoana pe care o cunosc si care e la fel de futabila ca voi ar fi Zomba. Imi amintiti de ea, asa ca DA. Verdictul meu e da.
Airan: "HAI PA DIE IN HELL. GET OUT OF HERE MORONS"

Al II-lea numar
~Anonima, Miner si Copac (userii mei preferati)- striptease senzual. Show extrem.
Ver dic te le:
Tudor: "NU, imi pare rau. Oh, intrebati care e motivul? Pai, Anonima...nu stiu. Ma asteptam la mai mult din partea ei...la mai multa actiune. Si Miner, Copac, nu-mi prea plac baietii, dar voi sunteti chiar draguti. Asa ca o sa va dau numarul meu *le da o alta foaie* Ok."
Airan: "HATE YOU IDIOTS NU NICIODATA NU NU NU VALEA"
Efzy: "Imi pare rau, dar NU. Tu, Copac, tu ai ţâţe mai mari decat ale mele. Sigur esti tip? Nu stiu, e frustrant...Si ma---"
Airan: "E FVCKING GRAS TU NU VEZI? E OBEZ. PLECATI DE AICI BASTARZI ORIBILI, 3 DE NU. NU AM MAI FOST DE MULT ATAT DE FERICITA"

Al III-lea numar
~Dantellion, Spinach, Zurick, Killmeplease. Kata1yn, Doub, Imperatrix, Cinevanou, Prazprazescu si Depress- street dance
Dar are loc un accident, lui Croampa i se scoala cand intr-un moment stanjenitor, ii vede (fara sa vrea ofc) chilotii lui Killmepls.
Totul pare ruinat, dar Zuri salveaza situatia. Nu stiu in ce mod, dar o salveaza, e fata smechera, inteligenta etc etc
Verdictele:
Tudor: "Aici sunt numarul si adresa mea, sunteti o trupa minunata, numeroasa. Va astept in seara asta pe toti la mine. Oh si *sopteste subtil* spuneti-i lui Croampa ca mie mi s-a sculat la toate cele 3 numere, asa ca da, sa nu fie ingrijorat...deci DA, raspunsul meu e DA"
Airan: "...mi-a placut putin de tot, DAR ASTA NU INSEAMNA CA AM RENUNTAT LA SCOPUL MEU SUPREM SI ANUME DE A VA FACE PE TOTI SA VA SINUCIDETI. ASA CA NU NU NU. MURITI"
Efzy: "Oh. my. gawd. am cam gasit o fata care are sanii mai mici decat ai mei. Face parte din trupa voastra, asa ca DA DA DA 3 DE DA"
that's all

Pun si o intrebare, pentru ca in caz contrar, sigur veti raspunde doar cu str8 faces (pe care le folositi in exces, guys) si nu vreau sa plang in noaptea asta.
Asa ca bagati aici ultima minciuna spusa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow, apar și eu, ce mișto.
Apropo: straight face
Asta deoarece nu ai pus nicio întrebare. Bine, bine, ultima minciună spusă este că nu știu să fac twerk. Sau poate asta e o minciună. Vă las să meditați.

49 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

dat's so good.
Faptul că mi-am pierdut hazul de o zi și 34 de minute mă face să fac o destăinuire.
Stăteam ieri în fața laptopului și mă uitam la întrebările de pe TPU, când ți-am văzut poza de profil și mi s-a...
Stai, că nu era asta.
Într-un moment de melancolie totală, mi'amintisem că singurul motiv pentru care am rămas la categoria asta era să-ți urmăresc răspunsurile. :3
Apoi ai plecat,
Și m-ai lăsat,
Excitat,
Pe un pat,
Ofticat,
Dezolat.
Pnm, eram așa supărat că mi-am aruncat pe geam borcanu' CU Colecția de unghii. (ale voastre. Nu'ntreba)
Trebuia să zic o minciună, nu?
Tot ce am zis mai sus era o minciună c:
Sau nu.
Ideea principală e că ieri am ieșit afară și mi-a căzut borcanul de care vorbeam mai înainte în cap.
o fi semn divin.

| Doub a răspuns:

Îţi iubesc povestea.
Mai faci?

| Pricked a răspuns (pentru Doub):

Ty ty ^////^
Acum cand o recitesc, mi se pare cel mai mare bullshit, asa ca nu mai fac nimic

| Doub a răspuns (pentru Pricked):

T_T.

| KillMePlease a răspuns:

În sfârşit o fiinţă umană care are talent. (nu zic că a fost prea ingenioasă partea în care am apărut eu, dar per total a fost okay...)

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Si din cauza asta fug eu de pareri T~T

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Da' ce-am zis rau, amiga? worried

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

"nu zic că a fost prea ingenioasă" sunt atat de ranita;~;

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Bine, bine...Reformulez. hypnotized
,, Prea ingenioasa nu zic ca a fost, DAR A FOST OKAY IN MARE PARTE''
Acum e mai binie? puppy dog eyes

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Parcaa sunt mai putin ranita :]

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Ftw, iar n-a mers! *va urasc puteri magice (neexistente)!*
Tu trebuia sa spui:,, te urasc''... nu ca esti mai putin ranita. hypnotized
Okay, se pare ca acum eu sunt cea ranita.

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Ne-am ranit reciproc, deci acum ar trebui sa fim chit. Da? Daaa

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Nope
devil

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Bba da. Vezi ca am fost declarata profesionista la gadilat, asa ca nu te pune cu mine

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Uuuu. hypnotized
Nassol.
Nu se pune daca :
-minti
-inventezi
-sau nu vreau eu sa se puna
In cazul asta merg primele 2 variante, a 3 a nope (deoarece chiar voiam sa te vad incercand sa ma gadili-eu nu ma gadil)

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Macar prefa-te ca ma crezi, ce naiba
Si imi pare rau, dar te cam inseli. In privinta a toot. Pun pariu ca n-ai incercat niciodata sa-ti gadili cerul gurii.
http://i.imgur.com/X7Q1ogP.gif

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

srrry, ma joc SweetFlirt acum, pls, putina intimitate

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Jocul ala e mai important decat convorbirea nostra interersanta. Ofc. K

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

Nope.
Hai sa,, convorbim'' in continuare daca vrei.
*poate ma ajuta la joc, yaay*

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Ohh Martin, dude, m8, lasaa, nu vreau sa-ti stau in cale

| KillMePlease a răspuns (pentru Pricked):

De ce, man?
Lasa, man ca nu-i nimic, man

| Pricked a răspuns (pentru KillMePlease):

Ok *sigh*

| Croampa a răspuns:

Deci 1. Doar mie mi se scoala, serios? thinking
Si 2. 2.2.* altii cativa 2 cu ecou* :
Eu la varsta ta ciobeam peretii lu' vecinu' de langa cu Bayblade-uri chinezesti in timp ce tu scrii povesti ecchi - semi hentai despre mine cu mi se scoala! straight face

Si partea a doua in care isi zice parerea cealalta personalitate a mea( n-am patit):

- Uite numarul meu * intinde o foaie de hartie* sper sa vi in seara asta la mine sa imi faci inca o poveste de genu'! smug

Da, nu stiu de unde a iesit asta... in fine, e destul de smechera! big grin

| Pricked a răspuns (pentru Croampa):

Sccz croampa, nu mai pot continua asa, e prea mult, vreau sa ma confesez. Te-am mintit, nu am 12 ani

| Croampa a răspuns (pentru Pricked):

Atunci cat? surprise

| Pricked a răspuns (pentru Croampa):

18, you can call me senpai now http://i.imgur.com/gUREsPu.gif

| Croampa a răspuns (pentru Pricked):

Aha. 18 aha, te cred! straight face
Nu mai minti cand folosesti gif-uri cu personaje din TG:re! straight face
Senpai imi spui tu mie, chibi! tongue

| Copac13 a răspuns:

Miner unde esti

| TiberiuFasole a răspuns:

Faina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si Zomabalaul care sta si aplauda pe margine applause.
Yeeee.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Call me zomaba (/ ^w^ \) (/w\)

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

ZZomba ^_^.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu voiam in juriu sad Uite pe cine am eu. E grell. HaHAHA

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate va parea dur, dar eu l-am trimis *~* il voiam inapoi pe Seba-san, ca mi se facuse dor de pachetul lui de muschi.
Ohh nu plangee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce tot ce scrii conţine scene naşpa, de ce? :c

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ai ţâţele mari, ar trebui sa-mi multumesti. Nerecunoscatoareo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" straight face " (tu ai cerut...)

ultima minciuna pe care am spus-o a fost ca i-am spus unei fete ca nu m-am uitat la Violetta... De fapt m-am uitat. La toate cele 3 sezoane :'( Let the h8 begin. (raspund si eu dupa 2 sapt. ca un om normal. da)

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

dc ai pus emoticonul ala raule sad

Răspuns utilizator avertizat
| implant a răspuns:

Lol e chiar tare parodia

ultima minciuna: lol e chiar tare parodia

| Pricked a răspuns (pentru implant):

go to sleep, ur drunk airan