| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Care a fost cel mai amuzant moment din viata voastra?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama obișnuia să mă păcălească de 1 aprilie, nu mai putea de râs când vedea că luam în serios apelul telefonic: alo, alo dar era ton de ocupat!
Pa, pa.

| W3R4 a răspuns:

Odată eram la şcoală,şi profu' m-a scos la tablă.
Mergând, nu am observat ca pe jos era un ambalaj de la unt...şi evident, am alunecat şi am dat cu capu' de tablă, de au început sa râda şi maimutele mele de colegi, da' şi profu... dupa 5 minute, am început si eu să râd! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi chiar nu aveti momente amuzante in viata?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi amintesc vreunul.

| GiAnca a răspuns:

Atat am ras atunci incat nu-mi mai amintesc de ce.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Nu cred ca pot spune ca am cel mai amuzant moment in viata... am prea multe oh go on si toate sunt de neuitat oh go on Cred ca toata viata imi voi aminti de gradinita si vremurile de atunci. Imi voi aminti cand am vazut prima data o furnica si, dandu-mi seama ca nu te mananca laughing, i-am explicat lui tata: "nu te papă, nu te papă. " laughing; cand mancam bomboane de la magazinul de la colt si le scuipam pe strada, undeva unde era pamant - in speranta ca intr-o zi acolo va creste un ''bombonier' (si faceam asta cu fiecare bomboana! laughing ) cand foloseam lumanarea pe post de guma; cand mancam hartii colorate si ziceam ca au gust de curcubeu rolling on the floor; cand am intrat ( eu si cu o prietena) in camera unor baieti si ne-am ascuns in dulapul lor, ziceam ca suntem spioanele oh go on cand apropiam papusile una de alta, spunand ca au primul lor sarut si le faceam o nunta, la care participa si fratele meu, mama mea, bunica - toate rudele... ce sa mai rolling on the floor si le pregateam si de mancare! nisip cu apa, totul presarat cu fire de iarba laughing) si ii puneam sa manance laughing) Si inca momentele astea sunt de cand aveam eu vreo 4 ani - sa vezi mai tarziu laughing

| tlaura a răspuns:

Atunci cand m-a facut un coleg sa rad de nu am mai putut respira.

| Smile2BHappy a răspuns:

Aveam vreo 4-5 ani si eram in magazin cu mama si cu tata, si voiam o papusa. I-am spus mamei si ea a zis sa il bat la cap pe tata. Eu l-am chemat pe tata si i-am facut semn sa se aplece, iar eu am inceput sa il bat cu palmele pe cap. Doar mi-a zis mama sa il bat la cap, pai asta am facut.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Am avut mai multe...:

. Cand eram mica mergeam cu spatele si am dat peste un om care tinea un cofrag cu oua.straight face

.Eu si cea mai buna prietena a mea mergeam pe strada si ea s-a impiedicat si a cazut peste minelaughing)Toata lumea se uita de noi de genu: WTF?laughing)

Mai demult la scoala m-am impiedicat pe scarilaughing

.Tot eu si cea mai buna prietena a mea dansam(ma rog mai mult ne prosteam) si fara sa imi dau seama eu ii dau o palma tare peste fatarolling on the floor))

Mergeam cu bicicleta si nu stiu la ce ma uitam ca intru intr-un copaclaughing

Cand a nins toti ne-am batut cu bulgari de zapada si baietii luau fetele pe sus si le aruncau in zapada iar o fata s-a ascuns sub catedra si nu si-a dat seama cand intrase profu ca ea era sub catedralaughing Apoi isi ceruse scuzelaughing. Toata clasa era pe jos de rasrolling on the floor

.Mai demult in ora de istorie ma plictiseam iar eu stau in banca de la geam si nu stiu cum ma jucam cu pixu si la un moment dat mi-a cazut pixul pe geam iar profa incepe sa dicteze iar eu fac: Doamnaa mi-a zburat pixullaughing

Dadeam proba la sport din saritura pe capra(sau asa ceva) si cand vine randul unei fete sa sara ramane intepenita pe capralaughing)

| Earthroot a răspuns:

Îl traiesc clipa de clipa, secunda cu secunda, sutime cu sutime...

| andreiutzu15 a răspuns:

Pai odata la scoala ne jucam capra si era randul meu sa sar si cel care a sarit primul a ales balonul (2 tin mainile in forma de cerc si noi trebuie sa sarim prin cerc)!
Si cand a venit randul meu a venit doamna diriginta (nu ne lasa sa ne jucam)si aia au luat repede mainile si cand am sarit mi-am prins piciorul in mana unui coleg laughing am intrat cu capau in dulap si a cazut ghiveciul cu flori (era plin de apa)si m-a udat la "jucaria" de la baieti si toti au inceput sa ma strige Vezicel laughing