| ȘtefiȘtef a întrebat:

So...Cine vrea sa apara in urmatoru meu comic?

11 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Eu, plz(gandeste-te la un alice cooper, o varianta feminina)

| RockaruL a răspuns:

Eu,eu,eu,eu,euuusmug

| BlackVeil a răspuns:

Eu,fata.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu te roglove struck

| Mişaaa a răspuns:

Nu știu. o_o"

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Eu! L-am rugat si pe DICKen dar nu a mai facut comicuri e in vacanta (cred laughing ) Am parul saten cu juvite blonde nu foarte stridente si ochii caprui dar nu foarte inchis iar parul meu e lung pana aproape de fund.winking

| BOOBZen a răspuns:

Eu sunt goldfish, ar fi ceva in cinstea mea.Sa faca orice numai sa nu depuna icre.

| Frankenstein a răspuns:

Eu, te roghee hee
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Renes a răspuns:

Eu. smug [ în acest caz este un "E" mare]
p.s. : Majusculele dracu "=.=

| Wladutz a răspuns:

Mod disperated on/:Eu, eu, eu te rog eu Please eu
mod disperated off/:Si cum spuneam...m-am imbracat la loc*se plictiseste*