| CannbalCorpse a întrebat:

Sunt cea mai mare fană Rebecca Black; x, Oare e ceva greşit în asta :(?
http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Toţi o să te înjure în 3, 2, 1...

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu e nimic greșit în asta înafara faptului:
-ca ai postat link-ul ala
-ca asculți idioata(ma rog, te prefaci)
-ca fumezi o faza deja destul de fumata(ți-am lăsat un pachet de Kent în buzunarul pantalonilor)
-ca nu e deloc ceva amuzant în asta(t/a goes to hell)
-ca nici măcar nu poți numi trolling ce faci tu
-ca în timp ce ai asta, porți numele de CannibalCorpse(asa ca nu te crede nimeni)
In rest, totul e ok și stai bine la capitolul gramatica.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

zeroo

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Idem @Cireasaaaaa :p.

| Downfall a răspuns:

Dacă vrei să iei bătaie când o să te audă lumea ascultând rahatu ăla, nu, atunci nu e nimic greşit în asta...

Răspuns utilizator avertizat
| Cireașăăăă a răspuns:

Uau, si ce coincidenta ca ai pus intrebarea tocmai la T/A, unde nu se asculta JB si rebecca neagra. Nu crezi?

| MissLoca a răspuns:

Jet.

| MKV a răspuns:

Cea mai tare cantareata! precis o sa ia zmeura de aur:X ce pacat de 50 centcrying hoata asta i-a luat premiul!

| CannbalCorpse explică:

Doamne, pe bune e doar o glumă!;/

| PastilutzaColorata a răspuns:

Esti la T/A e ceva culmea;-j