| PikaRawrr a întrebat:

T/A

M-am gandit sa [mai mult] comtinuati voi

13 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

M-am gândit să opresc câinii de la făcut laba şi i-am pus pe ei să facă autostopul în locul lui Giastin Bibăr.

| NOBODY a răspuns:

M-am gandit sa nu raspund la intrebarea asta.

ups.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa-mi iau campii...

| NoChanceForUs a răspuns:

M-am gandit sa ma duc la scoala.Reusesc cu sosete de culori diferite sa ies din casa,sare cainele la picioarele mele,ma musca de imi termina ciorapii,ma duc descult cu ghiozdanu gol in spate pe strada; acolo ma intalnesc cu un amic, imi zice ca mai vine un tip, zic ok...vine si ala(de fapt era vecina aia blonda si siliconata) si mergem toti trei intr-un bar.Bem o bere(bine. poate o vodka.Bine,poate doo-trei sticle), apoi batem ceva rromi cu propriile lor picioare.Nici nu vasusem politaii care erau mana in mana cu ursarii aia si care veneau dupa noi cu cutite si topoare (plus pistoale), dar noroc cu baba aia ninja care a sarit asa de nicaieri cu un dildo mov in mana si i-a masacrat pe aia, ca dracu ne lua.In fine,reusesc sa ajung cu aia in fata scolii,dar ce sa vezi, se tragea ca pe front acolo, niste pusti de 10 ani cu Ak-47 in mana si niste unguri cu pistoale cu apa de partea cealalta a soselei se jucau Pac-Man; ce sa mai traversezi nene, mergem spre spital la u cocktail, si din tufisuri sare boschetaru asta care ne da niste ditai jointurile pe doo monezi de ciocolata si o bucata de elastic de chiloti.Moaamaa sa vezi ca dupa ce am fumat porcariile alea vedeam viermi imensi cum mancau inghetata pe trotuar, niste curcani patrioti si oi cre(s)tine cum sareau coarda plus balaurii aia de jeleu care se bateau cu sabiile de lego.Bai si mai era si tipu asta, nu stiu cine era, macaronistu asta cu bereta aia de frantuz in cap care canta la acordeon o uvertura si una cu pianu Edith Piaf cine o fi si aia.Pe la 3 si ceva,in timpul orei de fizica ma suna un coleg sa vin la scoala ca se dau macaroane cu branza si covrigi pe gratis,dau fuga,intru-n clasa si iau teapa secolului: Totul fusese o minciuna, se dadeau doar broaste de jeleu!crying Fac o parte in parte cu profu ca nu ma mai lasa sa plec si se juca cu stilou ala in cartea aia mare si subitre si imi spunea ceva de un 2, ce o fi si ala, asa ca iau vaza de flori si i-o trantesc in cap.Ce nu stiam era ca profu facuse 15 ani de box, si-mi da un croseu stanga de ma arunca pe geamul deschis si cad de la 2 in cap pe scarile de la intrare fix la picioarele profei de.(ce o fi si aia) si ii vad sub fusta...hm,de ce nu purta lenjerie nici azi nu am aflat, dar stiu ca m-a ridicat, m-a batut si ea ca de ce o "spionez" auzi la ea si cheama paza.Aia ma duc intr-o clasa unde mai erau vreo 3 tipi si 4-5 tipe, toti aratau cam fumati.Si cu ei evadez de acolo in urmatoarele minute; in jumatate de ora politia orasului era pe urma noastra; in 3 ore toata regiunea era pe urmele noastre; dupa 3 zile eram dat in urmarire generala in toata tara.Acum sunt cautat de interpol de mai bine de 6 ani, insa eu stau in Bora-Bora pe sezlong cu un Bloody Mary in mana si iti scriu de la mii de kilometrii, si asta numai pentru ca tu ai stat la scoala.Morala: Daca te uiti sub fusta profei ajungi in Bora-Bora!

| NoChanceForUs a răspuns:

Mi-am luat deja stupid, unii chiar nu stiu sa citeasca!

| LastChance a răspuns:

Imi dau doua palme si sa ma trezesc la realitate.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

M-am gandit sa te domin

| JustMeB?i a răspuns:

...să mă duc pe câmpii cu Bastet...

| Shift a răspuns:

M-am gandit sa ma gandesc daca eu intr-adevar gandesc...nu gandesc!

| ๓ยเ a răspuns:

Te domin.sau...te domin.sau...te domin

| Ana213 a răspuns:

Nu m am gandit

Răspuns utilizator avertizat
| PikaRawrr explică:

Continuati*