| PiatraMica a întrebat:

straight face Textul intrebarii trebuie sa aiba minim 15 caractere

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cine naiba mai ești și tu?! Nu o prea bagă pe Muflă, da' te bagă pe tine! Hai pa...
M-am săturat de lume fără creier...

P.S.
>sabadina

| Bya132 a răspuns:

@DaVà, a editat.

| DaV a răspuns:

Ne rogi dulce? Dulce dulce? Vorbeste cu @PinguinuL nmu cu mine laughing

| DaV a răspuns:

Si ca iti mai raspund la o chestie...cum ai vrea tu sa incapi intr-un comic? Au si ele un spatiu limitat laughing

| DaV a răspuns:

Bai ce dracu? Eu am raspuns la o obeza nu la tine...sau ai editat intrebarea?

| PinguinuL a răspuns:

Are dreptate @DaVà
vorbeste cu PinguinuL, nu cu mine.

| Comy a răspuns:

Si te-ai bucurat?

| SaintJimmy a răspuns:

Du-te şi îmbracă-te -miştooo- căutându-ţi o viaţă, lool

| DrunkShepp a răspuns:

Mda...1.urasc savarinele, 2.de ce sa te bage lumea in comicuri daca nici macar nu stim cine esti adica habar nu avem pe la ce categorie iti faci tu veacul...3.de ce cacatel sunt numai copii de 11-12 ani pe aici?

uite faza e ca tu habar nu ai sa faci misto de altii cum trebuie si totusi de ce ar vrea sa te bage careva in comicuri?
poate doar in locul @FataCuBomboanele!

| pretzel a răspuns:

Si presupun ca "Daca ma bagati dau fundii mare puppy dog eyes love struck"?

Sunteti batuti in cap, mai copii [unii] oh go on

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare?