| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Tie ce iti spun vocile?

32 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sa consum cat mai multe benzodiazepine
sa`mi iau chiloti cu dantela
sa fur mancarea cersetorilor
sa merg in alta lume o data la o saptamana (Tussin, romparkin)
sa o intreb pe maicamea daca inca mai e virgina
etc.
Imi spun multe lucruri ca sunt schizofrenic big grin

| pinguinuVerde a răspuns:

Că budei îi e dor de mine... puppy dog eyes

| DaVà a răspuns:

Imi spun multe lucruri vocile, dar una in special canta mereu manele! Oare ii spune si ei tot o voce?thinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Intrebarea e ce le spun eu lor!

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Ca sunt nebun... laughing

| MikiPiki a răspuns:

Sa imi bag degetu in fund si sa topai

| MoonLight a răspuns:

Vocile mele spun ca se cearta cu piticii... piticii de pe creier vor acadelee!straight face VOCILE DETESTA ACADELELE! Vocile de 2 zile incoace imi tot repet "nici nu sti de unde sare un iepuras!" si nici acum nu stiu ce inseamna. Cand am iesit cu fetele in oras vocile mi-au spus "arunc-o pe Diana in noroi!" si piticii mi-au spus sa-mi dau o palma. Vocile vor sa ma droghez cu paracetamol ca viata este grea.Acum 2 ore au spus ei ca cica fenobarbitalul e mai bunstraight face nu stiu ce sa mai cred mau derutat complet! ce e mai bun?

| MoonLight a răspuns:

Vocile mele imi mai spun ca le place intrebarea asta dar se simt jenate ca au fost descoperite. Ele vor sa te intrebe pe tine daca ai aflat si cate sunt:d

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Sa mai las tweeterul in pace ca devin obsedata

| BastetReloaded a răspuns:

Imi spun versuri in latina

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ca luni noaptea nu ma culc

| WhiteWolf7 a răspuns:

Sa ma las de vodca, tuica, somnifere, gagici, fugit de acasa, culcatu la 4 dimineata si trezitu la 6:30 (ca trebuie sa ma duc la scoala), sa ma las de scoala ca eu m-am nascut invatat dar scoala ma stricat, sa-mi schimba sosetele mai des de 3 saptamani, sa nu mai incalt aceleasi ghete in fiecare zi de asta vara intruna, sa pun burta pe carte da nu-mi place ca are cotoru prea tare asa ca se pune cartea pe burta mea, sa ma las de fumatu desi nici nu m-am apucat, sa nu ma mai droghez chiar daca inca nu stiu cum arata macar prafu(sau iarba), sa imi bat joc de un gay libidinos de la mine din clasa(carel cheama Gabi, da nu mai ziceti la nimeni, ok?), sa numai ascult Heavy Metal asa de obsesiv, ca ce naiba am doar 15 ani...

| Enigmă a răspuns:

Odata mi-au zis sa ma pocaiesc si sa ma apuc de Bungee-Jumping.

| PiluLă a răspuns:

Sa ma las de scoala ca e periculoasa

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Ca trebuie sa merg sa ma cac

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Vocile mele spun... Ca ar trebui sa imi iau buda noua. smug

| xSoaked a răspuns:

Sa nu mi se mai para ca aud voci.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Ca ar trebui sa invat sa cant... vocea mea cam scartie laughing

| Liniuta a răspuns:

Sa imi dau cu barosu peste unghie laughing

| Armyanka a răspuns:

Sa ma arunc de pe un bloc.Dar eu nu le ascult.

| RiRihXd a răspuns:

Vocile imi spun sa ma uit la ele.

| PikaRawrr a răspuns:

Tu esti emo?(intrebarea e pentru tine)

| SexyBunny a răspuns:

Sa ma duc sa ma pis. ca m-am abtinut de 4 minute straight face

| klausvd a răspuns:

Ca ma prinde cacaraia.

| Nolkyz a răspuns:

Barbara streisand uuuuuuuuuuuuuuu

| Adeliи97 a răspuns:

Vocile mele spun ca sunt perfect normalbig grin

| Iris96 a răspuns:

Pai...ai vrea tu sa stii ce imi spune vocea da creierul imi zice sa tac si sa nu-ti zic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde de vocalize, ma me mi mo mu ieeeeeeeeeste ca am dreptate?