| Cretaker a întrebat:

TPU s-a schimbat ಥ_ಥ

http://i.imgur.com/M3KIG.png

28 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Yup, s-a schimbat... să-mi dai și mie pistolul când termini cu el laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Bravo, Cretaker! Poate, macar pe tine te vor asculta (sper).

| Bastet a răspuns:

Pai...eu ma bucur ca sunt originala...toata lumea face comicuri si eu nu big grinlaughing

*sad face*(i hate Paint)

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

laughing Imi place... e si poza mea pe acolo...Vai nu-mi vine sa cred

| Cretaker explică:

Eu nu inteleg de ce esti butthurt si ii iei apararea, unless you're iustinel cu alt cont.

| Pisicuța a răspuns:

Oh, so true... da app ce faci cu pistolu' alahee hee?

| Deyutza a răspuns:

@Cretaker da tuh nu stii ca si iustinel are unu cu "iloveiustinel1999" a recunoscut el cu degetele lui tongue

| Serena1993 a răspuns:

Eu m-am lasat de eletongue
mai bine!
mi-am dat si eu seama*face ochii mari*
mai bine...
sa vorbim ceva cu stellalaughing
dar nu cred ca va rezolva nmc!
nu stiu
laughing

oricum tarelaughing

| Serena1993 a răspuns:

@marrr are dreptate.mai bine sa o lasam pe Loome sa isi termine comicul si sa-l lasam numai pe cretaker sa faca.sa punem o lege
dar cine.ne asculta?: |

| marrr a răspuns:

@Loome, ce comentezi din moment ce faci parte din intreaga turma care s-a luat dupa Cretaker?
Da, din pacate spun ca TPU s-a schimbat.straight face

| Loome a răspuns:

@Cretaker ai dreptate... sa mor eu. e plin de ILove*user* pe aici
Iar majoritatea fac comicuri...
Ba, a inceput unu, doi, trei, dar de la 5 in colo, da`o naibii de treaba ca sunt prea multi!

| Loome a răspuns:

N`am zis sa NU te iei dupa el.
Dar deja sunt prea multi!
Poate unii chiar au talent!
Dar 50% sau mai mult posteaza mazgaleli sau plagieri.
Si da, poate m-am inspirat dupa Cretaker cand mi-a venit ideea cu TPU 2.
Faza e ca nu m-am gandit la TPU the movie 2. Am VISAT.
Credeti ce vreti...

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Cea mai tare e faza cu limbile rolling on the floor

| Ingerash a răspuns:

E adevarat, acum toata lumea vrea sa faca, comicuri cu toate ca doar vreo doi utilizatori au talent,(printre care tu si Loome). Aaa si o sa se umple site-ul de ILove***...

| AshuraElric a răspuns:

Acum tu te oftici că tu ai talent şi alţii nu sau ce? laughing...
Pe mine nu mă deranjează numărul mare de comicuri (daaa...probabil în exces), mult mai îngrijorător este numărul mare de fani, o să ajungem să avem toţi clone, clone care iubesc origiunalul rolling on the floorn-oi fi eu printre "veteranii" după TPU... dar părea mult mai interesant înainte (sau unde era ceva nou? thinking )oricum, trebuie oprită această invazie cumva sad

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Iustinel n-ai nici o treaba cu paintu nici eu nu am dar e foarte urat sa copii de pe internet!

| ReporteritzaisBack a răspuns:

La inceput un comic. un user Ilove... dar dupa ce a urmat I don't want to see 2012 fratioare I don't want to see
acum serios straight face e dragut sa ne ajutam uni pe alti sa fie un pic de respect, un pic de amuzament pe saitul asta dar exagerem deja
daca vrem sa facem un comic pentru ca ne place sau ma rog din diferite motive sa ne gandim un pic si la altiihee hee poate pe unii ii deranjeaza acest lucru mai bine dai saitul unui prieten de pe mess tongue parerea mea puteti fi sau nu de acord

| Genius21 a răspuns:

@Cretaker, ai observat si tu ororile prin care am trecut noi cat ai lipsit XD

| Rayyy a răspuns:

Genial, ca intotdeauna

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Prea tare imaginea cu limbilee rolling on the floorrolling on the floor)))

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ai luat raspunsurile de la alte intrebari si le-ai pus la Iustinel...acum ai fost rau...nu e acelasi Cretaker pe care il stiam eu!

| Aℓida a răspuns:

Singurul artist d p TPU este Cretaker ^^
Loome are un fel special de a desena...si cu ajutorul lui Cretaker si'a descoperit talentul :]
. din pacate nu toti membrii pot accepta ca nu au talent.si s'au gandit sa lanseze o noua moda, si anume "ILove*x/y/z/*"
de ce?
asta as vrea sa stiu si eu.
Are dreptate, TPU s-a schimbat.

| odudăcoaptă a răspuns:

Tare ultima faza cu pistolulaughingchiar s-a schimbat tpu-ul...si ma bucur ca am fost unu dintre revolutionari

| dsadasdsada a răspuns:

happy. Mie inca imi plac desenele tale. big grin Tu ai fost primukl care a adus aceasta "moda" pe site. happy

| Ady93 a răspuns:

Tot tu esti clasicu tipule!

| Madison a răspuns:

Cea mai tare faza cu userii ILove rolling on the floor)))
de fapt tot comicu e penal

| Gabrielle16 a răspuns:

Poate cu ocazia asta o sa se mai simta unii useri de pe aici cu musca pe caciula... just saying... whistling