| AikkoxD a întrebat:

Tu de ce boală ciudată suferi?

45 răspunsuri:
| Raeste a răspuns:

Minciuna

| Against a răspuns:

Frica de inaltimi se pune?

| Iuliapaula12 a răspuns:

Eu nu am nici o boala ciudata.

| robijam a răspuns:

Claustrofobie, Frica de inaltimi, Lasitate. Si cam atat big grin

| greysfan a răspuns:

Dependenta de calculator laughing cu toti suferim de aceasta "boala"

| misu2315 a răspuns:

Lene

| GigelFrone01 a răspuns:

Te-ai intoooors! unde-ai fost pana acum? m-am uitat pe profilul tau si am vazut ca n-ai mai intrat asa des ca inainte. de ceeee? crying nu ne parasi si tu ca aneurysm, cretaker, dicken, wooden, polaris si restul sad

sufar de sindromul spermatoencefaloribentrofolos. (nu stiu ce inseamnalaughing )

| AikkoxD explică (pentru GigelFrone01):

Staaaai aşa. Nu am spus că rămân. Poate oi mai intra după ce dau bacul...de fapt, nu, atunci chiar nu mai intru.
Regret.

| ILoveTacos a răspuns:

Sindromul Alice in Wonderland, boala Capgras si Celebiphilia

| W3R4 a răspuns:

"TurbatusDeLaManeleus"
E o boală mai rară, şi cică dacă ascult vreo manea... turbez! Serios!

P.S: A dat Domnu' să mai vad şi eu o întrebare amuzantă...şi pe tine!

| Musique a răspuns:

Frica de aer.

Apache
| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

Tu te-ai enervat pe un anumit user sau ti-ai dat seama ca e un site plin de pusti de maxim 12 ani fara pic de minte?

Răspuns utilizator avertizat
| GiAnca a răspuns:

Plictiseala in ora de mate. laughing

| AikkoxD explică (pentru Apache):

Ştiam din 2011 că TPU o ia razna, dar totuşi am rămas. Acum am alte priorităţi. (liceu, examen, facultate)

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

Bucură-te de mine cât mai poţi.

Apache
| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

Succes atunci....eu baremi mai am un an pana sa imi bat capul cu facultatea

| Mokaxoxo a răspuns:

Eu am o boala rara numita "Boalarusraruscemanancusmarmeladus" ea ma face sa mananc muuuuuuuulte marmelade, fara sa ma opresc. Vrei o marmelada?

| AikkoxD explică (pentru Apache):

Crede-mă,mai bine să-ţi baţi capul de acum. Eu încă nu pot să decid la ce să dau.

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Numai una?:o
Sufar de mi de boli ciudatelaughing
Cum ar fi lenea sau minciuna etc

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Dentofobie acută.

Apache
| Apache a răspuns (pentru AikkoxD):

La orice as da oricum nu prea o sa imi foloseasca....la ce sunt bun nu fac nimic cu ea, si ce urasc se cauta in draci.
Sincer as vrea doar sa imi iau putin lumea in cap si sa calatoresc.
In final cu asta ramai...

| Aiwendil a răspuns:

Matefobie. Frica de matematica.

| Aneurysm a răspuns:

Mi-a căzut faţa.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Confuzie.

Sunt confuz... oare bunica e cămilă?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Depresie fericita.

| epurel a răspuns:

Bolile suferă de mine.

| val18 a răspuns:

Sufar de boala "nu pot sa stau fara sa beau 5-6 energizante pe zi " sad sunt dependenta

| musculo a răspuns:

Sindromul "pitar pen"