| anonim_4396 a întrebat:

Uite cum este o dimineata la mine. Mă trezesc la 6 când nu sunt in weekend, ca atunci mă trezesc la 10, Mă îmbrac, mă...stiti voi, chestii, nu mananc, si când trebuie sa plec, mă duc la mam in camera si spun:
-Da-mi bani.
-Ia si tu din geanta.
Mă duc la geanta si scot p'a de 50 de lei, mam se trezeste:
-Ce faci? Pune-i la loc.
-Stai calma ca ii dadeam la o parte ca sa ii iau pe astia. *minteam clar*
Iau una de 5 lei -sper ca nu te-am falimentat.-
Hai du-te la scoala.
Încep sa cant
-te puuup paaaAaaa...uuu
-Ce mai ai?
-Mi-a intrat ceva in picior. Hai pa.
Si mă bate la cap: -Te-ai îmbrăcat? *nu, mergeam dezbracata* si altele... Ce oameni.
La voi cum e?

49 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mă trezesc la 7 și trag de timp să pierd autobuzu' da' al drqu că și el întârzie.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce sincronizare... laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am observat ca profesorii au asteptari mai mari de la fete adica la mine in clasa doar baietii isi permit sa faca glume in timpul orelor.
Cum e sa fii baiat...depinde.Te integrezi mai greu, nu esti relatii prea apropiate cu ceilalti baieti fata de fete.Noi nu ne imbratisam ca voi laughing

| Doub a răspuns:

Imi pun ceasul sa sune la 6.45. Deschid ochii bulversata, ma uit la telefon *Mno, mai stau 5 minute*. Acum sunt doua variante. Ori ma ia somnul (si ma suna toata lumea disperata), ori la 7.00 ma trezesc. Asa. Dupa ce ma trezesc, beau o cana mare de apa, imi pun muzica, mananc un fruct si ma imbrac.

~Sfarsit.~

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

te trezesti la 7? Si eu la 6. Puuuu... (*´ω`)

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, mno, intru la 8.big grin

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Si eu. Tot la 8...

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, si de ce te trezesti asa de dimineata?thinking

| Meez a răspuns (pentru Doub):

Ce vă mai place să vă puneţi muzică...Eu nu pun că îs cu injurături şi dacă aude maică-mea mă ceartă că "DI ŞI ASCULŢI AŞA CEVA WĂI? EŞTI PREA MIC!"
Nu-i corect wăi!

| Doub a răspuns (pentru Meez):

Heheheheehehehe.smugsmug

| KamaSutra a răspuns:

Ma trezesc la 6 jumate, petrec cea mai mare parte gandindu.ma cum sa ma imbrac...iar apoi cand ies din casa imi daubseama ca tot ganditu a fost degeaba-ori m.am imbracat prea subtire, ori prea gros-. Eu plec cu bunica.mea de.acasa dimineata si ea e ceva de genu':

- Hai ca esti frumoasa!
Asta doar pentru a pleca mai repede de.acasa. Apoi o rog sa-mi dea bani si scoate 2 lei si eu sunt cam asa
- Ce e asta?
-Pai nu mi.ai cerut bani?
-Mai multipuppy dog eyes
-N.am!
De unde ca se vad in portofellaughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Yoo...6 juma' si eu la 6... Viata cruda. crying

| MskDesign a răspuns:

Cineva care pierde timpul dormind!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mă trezesc pe la 9-9.30 de obicei. Stau puțin in pat, ma uit la tv, după intru pe tableta sau pe telefon pe TPU si altele, iau micul dejun, învăț pentru la școală si îmi pregătesc ghiozdanul, iar pana mai plec citesc sau stau pe net. Pe la 12 încep sa ma îmbrac, iar lla 12.40 plec. Intru la 13.10.

| Croampa a răspuns:

Suna alarma sau zice maica-me':
-Scoala-te ca e tarziu!

Cum toata forta mea( forta de adormit) ma arunc in tableta si bag melodia cu care m-am trezit in minte, dupa ce ascult melodia intru 5-10 minute pe TPU( in timp ce ascult muzica) si dupa ce termin las muzica pana ma imbrac, dupa iau geanta si o arunc in masina! big grin

| VibeTrix a răspuns:

Ma trezesc la 8:00. Mă spăl, blablablaaaaa..., îmi fac temele, stau 2 ore pe laptop, iau bani și-am plecat. (încep orele la 12:00) laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Ma trezesc la 6, stau in baie o ora, stau sa ma gandesc jumat de ora ce sa mananc si ajuns sa nu mananc decat maxim o firmitura, mereu iau sandwich, si P.S. Am invatat sa fac roata azi! Aproape perfect! Inafara de aterizare.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Uuuuu tare. Am încercat si eu, si era sa cad in cap. Printr-a 8-a. Am reusit sa fac spagatul...anul trecut, dar acum nu mai pot. Tu in ce clasa esti? Nu mi-ai spus.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare in ce clasa pot fi la 15 ani. Pai, la 10 ani sunt aproximativ a 4-a, la 15 sunt a 9-a.
P.S. Inca ma doare partea piciorului de la cat am cazut pe el crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma trezesc la 7.
Imi continui ce nu am terminat cu o seara in urma.
La 8-8 si ceva aprin laptopul, mai stau o vreme pe TPU.
La 9 ma imbrac, alte alea, imi fac parul si pe la 10-10: 30 plec de acasa.
Bani...Imi da tata pentru 2-3 saptamani.
De fiecare data sunt pe cale sa pierd maxi.
Si mai mereu se intampla asta :
" - Ti-ai luat banii?
-Da.
-Telefonul?
-Da. O, nu. Am lasat castile in casa. Fugi repede si adu-mi-le.
-Apa ti-ai luat?
-Nici d-aia. Umple-mi si mie sticla.Vezi daca am pachetul pe masa.
...Stau ce stau...
-Sa-mi bag... Mi-am uitat tema la mate. Ma omoara profa. Stai aici, in caz de vine masina ii spui sa ma astepte.
-Dar daca...
-Ma cunoaste, ii spui. E amabil. "

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa...cu apa si telefonul si la mine. Parintii astia. Tu nu ai ore de dimineata... Dintr-a 10-a nici eu. Oribil.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt dupa-amiaza.
Chin. Mult chin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu as putea sa încât de dimineata nici daca m-ar bate cineva.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-am inteles straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In caz de nu stau toata noaptea treaz, la 4 ma scol singur sau ma scoala pisica cand da cu capul in usa ca vrea mancare. Fac un dus, mananc si ies afara la alergat pana la 5. La 5 5:30 ma intorc, fac din nou un dus si mai intru pe TPU pana la 6:30 asta daca nu ascult muzica si uit de internet. Dupa imi fur bani din propriul portofel si o tai la munca. Pana acolo intru pe la "religie" sa imi iau porta de ras pe acea dimineata. nimic interesant

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unde lucrezi?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"dupa imi fur bani din propriul portofel"- Uaaau. Endo, asta a fost inteligenta.thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La un restaurant. nu e "specialitatea " mea, dar atata timp cat am nevoie de bani si nu imi permit sa las asta pentru o munca in IT, stau aici.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai laughing. toti pe aici cu bani bani, sa ma dau si eu mare. nici macar nu stiu ca "M-am " furat singur asa bun sunt rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uuuu...cina gratis pentru eu, ce bine suna...
Si când e deschis?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceai de mine ca sunt modesta.thinkinglaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cica gratis da, daca bacsisul e asa mare incat sa platesti si mama si sa imi rama si mie... bacsis :laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imediat ce ajung in clasa strig ''Cine da un leu?'' si daca e cineva atat de binevoitor incat sa ''ma imprumute'' ii zic ''Trait'-ar familia!''.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mistoc...daca as face eu asta, m-ar scoat afara in suturi. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios? laughing Ce oameni!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh, nu stiu...probabil ar rade de mine. Nu suntem o clasa unita. Nu.
Si te consider norocos ca esti băiat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca, daca un băiat tipa ca nebunul sau face glume in timpul orelor, este vazut altfel decât o fata care face asta. Uneori mă gândesc cum e sa fi băiat.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Ma trezesc devreme, pe la 6 jumate. La 8 trebuie sa fiu la scoala. Ma pregatesc, imi mai repet la cate ceva, mai scriu teme daca nu am apucat in seara precedenta. In drum spre scoala, ma duce tata cu masina, mai povestesc cu el, ii mai cer niste banuti "tati stii ca te iubesc mult nu :*", mi se dau cam 13, 657 won(nu e asa mult pe cat pare, fi linistita).

| Kyılε a răspuns:

Grijulie maica-ta. La mine bunica-mea ii spun ca nu vreau sa mananc, peste 2 minute :
-Mamaie, sigur nu vrei sa mananci?
Si tot asa, pana ma enervez. XD

| anonim_4396 explică (pentru Kyılε):

Eu nu am timp, ca as manca. Si bunica-ta e grijulie, doar un nepot are. laughing cred thinking(^-^)

| Kyılε a răspuns (pentru anonim_4396):

2, 2 laughing

| Meez a răspuns:

Mă trezesc, şi eu şi ăla micu', mânc ce găsesc comestibil, mă îmbrac, fur ceva fer pentru bani şi ajung la şcoală.

| KamaSutra a răspuns (pentru Meez):

Saracu' ala mic, nu.l mai lasi si pe el sa doarmalaughing

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

Da' ce mă, eu îl trezesc? Se scoa...trezeşte singur.

| Sărmăluță a răspuns:

Mă trezesc la 7:00, mă spăl pe față și pe dinți, mă îmbrac, mănânc și la 7:45 plec la școală.