| NobodyHeree a întrebat:

Uite partea a 3-a din comic. V-am spus ca nici unul nu a ghicit cum se va termina totul? Ah, da, v-am spus...

http://i.imgur.com/ijzwk.jpg

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Wheres the action? wheres the blood?

this is NOT sparta crying

| Comeandtellmesomething a răspuns:

*se holbeaza la blonda*
aaa...
*i place ce vede*
da.este un desen foarte reusit
*se intreaba daca ii poate face cineva cunostinta cu fata blonda*
abia astept partea a 4-a din comic big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Emoţionant. Brusc, nu mai îmi vine să mă cac.

*îi dă o lacrimă*

| Sconcsiş a răspuns:

@mhn24

De fapt mă cac din cauza lui tudorrr

| Pralină a răspuns:

Pana la uram e dragut, dar imi place finalul lui ɹǝʞɐʇǝɹƆ:OMG, OMGhappy

| Cretaker a răspuns:

Whats going on I don't even

http://i.imgur.com/Zmnno.png

| NobodyHeree explică:

@mhn nu ai citit ce scria cu alb pe fundal negru? Scrie sfarsit! Deci, cum spui tu, the end of story.laughing

@Gabrielle, de ce sa-ti dau stupid? happy

| Pisicuța a răspuns:

Ahm...cam trasa de par finalu', adica nici nu te-ai trezit bine si deja iti faci planuri sa pleci in America straight face
aand cand ai scris "bunci" in loc de buni pe mine ma dusese gandul la bunoci laughing

| Pisicuța a răspuns:

@deeaubita12 ori nu te-ai uitat la ce ai scris
oooori nu sti lb romana, fara suparare, dar fi mai atenta la ce scrii straight face

| Deyutza a răspuns:

Adica te insheala? sau veti avea o relatzie in 3 laughing
era mai buna ideea cu comic horror big grin

| Serena1993 a răspuns:

@Pissycutzza
si eu tot la bunoci ma gandeamlaughing

| unknown3243 a răspuns:

Eu ma asteptam la impuscaturi inteleg ca esti fata. Dar vroiam mai multa actiune cum ar fi sa pui dinamita la casa lui mhn cand doarme.

| unknown3243 a răspuns:

Mhn24 si eu iti bag una in chilotilaughing de fapt o sa ma ingrozesc de ce vad acolo mai bine tio bag in gura.

| XKidutzaa a răspuns:

Sooper...nu iia sculta pe ceilalti super poveste...bv si voi astia care scriweti numai ca sa scriticati ma bine taceti din gura ca nu cred ca va place sa fiti si voi la randul vostru criticati.dohme ce ameni oricum bv aryaryn

| XKidutzaa a răspuns:

Hai sti ceva? parca tu esti perefecta poate eu ma grabeam te-ai gandit la asta? doahme ce oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God...

De ce ti se pare ca asta nu e siropos?

*facepalm*

Cand ma uit imi vine sa zic ...SIROP.

Hai cu stupiziismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AryaRyn : mneh, nu era doar pentru tine

| Aiureeaaa a răspuns:

laughing
misto