| Pisicuța a întrebat:

Un comic(intarziat) pentru Sf. Ion :). La multi ani!
http://i.imgur.com/KkWAN.jpg
Sorry pentru intarziere

12 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

@rockelle75, chiar esti obsedata de tine si de poza aia? straight face

Da, frumos comicul, imi place. La multi ani Ioni si Ioane!

| pinguinuVerde a răspuns:

@Nephilim, era Sper ca tatei o sa-i placa tortul, nu Sper ca toti o sa placa tortul. Chiar ca nu esti profa de romana.

| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumos, nu am patit la fel si sincer nici nu-mi doresc.

| Pisicuța explică:

@Showstopper am scris "sper ca TATEI o sa-i placa tortul" happy

| Pisicuța explică:

@andreeaemma stiu da am ramas fara idei si plus sa intarzi asa mult sad cu el doar pentru doua-trei cadre?

| rockelle75 a răspuns:

E draguuta kiss
Iti place poza mea? big grin

| CreepyCrow a răspuns:

Foarte interesanthappy

| andreeaemmma a răspuns:

Da misto super da trebuia ceva continuare

| zacusca16 a răspuns:

Vreua si eus a fac da nu stiu cum ma poti ajuta te rog
p. s. tare esti priceputa

| Jadis a răspuns:

Foarte foarte foarte sec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sper ca toti o sa placa tortul?" Nu sunt eu profa de romana, dar nu cred ca e bine scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De revelionul 2010 cind eram logat ca harciog pe tpu.Noroc ca pe net mai poti inchide calculatorul.