| FreddieM a întrebat:

Un șofer de autobus rămâne blocat într-un mare ambuteiaj în centrul capitalei. Neavand nici un mod de a continua cursa, când un cetetean se apropie de autobuz, șoferul coboară geamul și intreaba:
-Dar ce se întâmplă?
-Pai, niște teroriști au întrat în Clădirea Parlamentului și au sechestrat toți parlamentarii. Dacă nu aduna suma de 10 milioane de euro, ii stropesc cu banzina și le dau foc.
Acuma facem o colecta printre șoferi.
Șoferul nostru, în timp ce baga mana în buzunar, intreaba:
-Si cam cât dau ceilalți?
Omul răspunde:
-Unii juma de litru, altii un litru, cine da doi...

3 răspunsuri:
| Iamforfun a răspuns:

happy

| Hammurabi a răspuns:

Dau tot ce am în rezervor... laughing

| Goete a răspuns:

Autobusul meu e electric, dau bateriile ca explodeaza super si e mai sigura treaba