| AnaEindragostita a întrebat:

Voi cum va spalati pe dinti?

24 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Acid. Acid sulfuric. *îi cad ultimii doi dinți*

| Bya132 a răspuns:

Cum te speli si tu, si ceilalti useri din TPU!

| Bastet a răspuns:

Ma spal cu muzica... iau o boxa si imi pun fata langa ea.vibratiile fac bacteriile sa danseze si sa iasa din gura mea. apoi pun dintii in fata boxei si sunetul distruge resturile de mancare...si mereu am un zambet stralucitor!

| Bastet a răspuns:

Si Bastet, in toata frumusetea ei, lua un stupid...that was like, mhn24!

| Deyutza a răspuns:

@deea03 ce dracu ai cu mushtele laughing

| Deyutza a răspuns:

Baa ce aveti cu stupidu? vi de par nefolositoare si stupide mushtele? ce v-au facut ele?

| Deyutza a răspuns:

Hai cu stupiduu

| pwp a răspuns:

rolling on the floor
bag periuta in gura si frec big grin

bye-bye

| Loome a răspuns:

Cu grija.

| AliceInMordor a răspuns:

Cu atentie sa nu cada dintii...laughing

| Deea03 a răspuns:

Prind o musca in gura si pun pe ea pasta de dinti. Apoi ea zboara prin gura si asa ma spal eu pe dinti.

Tu?

| Deea03 a răspuns:

@Bastet eu sunt mai smechera. am luat si un stupid si un nefolositor.

| Ade a răspuns:

Iau pur si simplu oja alba pentru unghii si ma dau. Pentru miros sa bei un ceai de menta fara zahar. Si gata! Nu ti-a trebuit decat ceai si oja alba.
Asta pentru categoria Trivia/Amuzante!
Normal eu ma spal cu periuta si pasta.

| unknown3243 a răspuns:

Iau etnobotanice si le pun periuta si ma spal.

| AnaEindragostita explică:

Cu burghiul rolling on the floor

| DarkMirror a răspuns:

Simplu. O sa-ti arat in urmatorii pasi :
1. Pun muzica rock pe MP3.
2. Pun MP3-ul in gura.
3. Pun muzica rock.
4. Iau spray-ul anti-gandaci.
5.Bacteriile care nu suporta rock-ul vor iesi si eu o sa le dau cu spray-ul si vor muri.
6. Dupa aia pun tango pe MP3 sa iasa si alea care le place rock-ul.

Dar tu cum te speli pe dinti?

| GuessWho a răspuns:

Poftim indicatii:
Am un cantesc dragut pentru tine, 20 la dreapta, 20 la stanga, el te va face sa. ti fie mai bine 20 la stanga, 20 la dreapta. si vei straluci, grozav te vei simti, hai sa vezi cum va fi!laughing

| BabalGam a răspuns:

Eu: cu otet
tu: dc?
eu: de mere

| LostInHell55 a răspuns:

Cu talent, si grija.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Cu grija si atentie

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Ce intrebareoh go on
da tu cum te speli pe dinti?laughing

| cici_7887 a răspuns:

Cu mana... si cu periuta de dinti.

| Victor_4819 a răspuns:

Ma spal 20 minute cu pasta de dinti si apoi clatesc gura cu HCl (acid clorhidric).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faceau aia din Oraselul Lenes:
de 20 de ori in sus
de 20 de ori in jos