| Fragile a întrebat:

Vreau si eu niste intrebari de logica gen:"Ce este o data in minut, de doua ori in moment si niciodata in 100 de ani?". Bine, la asta stiu raspunsul dar altele.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Ce intra de 3 ori in femeie?

si mai gasesti multe altele aici http://www.pixme.org/fun-si-haihui/intrebari-si-raspunsuri-amuzante/38

:*:*:*

6 răspunsuri:
| Fragile explică:

@Tweety, am cautat pe google, dar nu am gasit prea multe.De aceea am apelat la TPU in speranta ca voi stiti mai multe.
@13corry13, care este raspunsul? Mama vaca?

| Tweetymrrr a răspuns:

OK. Aici probabil ca intrebi aceste intrebari ca sa le pui tu dar daca nu imi cer scuze pentru urmatoarele.
Intrebarile le pui din nevointa, ca sa afli un raspuns sau adesea o parere pe acre nu ai cui sa o ceri. Nu suntem aici ca sa umplem sait-ul cu intrebari de genul. Se cauta pe Google Intrebari de logica... oho, acte o sa-ti mai aparasmug.
Oricum imi cer sczue daca am fost rautacioasa!winking. Vreau doar sa ajut, dar in acest caz...

| Alice_2134 a răspuns:

Este o familie formata din 3 membri. 2dintre acestia sunt tata bou si fiul bou. Ce membru lipseste?

| Alice_2134 a răspuns:

Da, asa e happy

| Paaandaaa a răspuns:

Litera M

| luciana_7433 a răspuns:

Buna! Te astept pe http://wmega.ro si vei gasi multe probleme de logica(am un topic in forum in acest sens)...Multumesc pentru vizita, sper sa te distrezi pe chat-ul meu! Multumesc TPU fiindca imi permiti sa fac reclama!:)

Întrebări recente